- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Академія НФК "Ураган" новий сезон розпочне у Вищій лізі ДЮФЛУ

08 Липня 2020 (10:28)

У новому сезоні формат змагань під егідою Дитячо-юнацької футбольної ліги України зазнає змін.

Зокрема, з нового сезону юнацькі команди з усієї України змагатимуться у трьох дивізіонах – Еліт-лізі (4 групи по 6 команд), Вищій лізі (4 групи по 10 команд) та Першій лізі (8 груп по 10 команд). Учасники кожної з ліг визначатимуться за підсумками сезону 2019/20, який через пандемію не був дограний, а за підсумкові було взято результати осінньої частини змагань. Академія НФК “Ураган” за підсумком футбольної “осені” посіла першу сходинку у комплексному заліку групи 4 Першої ліги і за спортивним принципом отримала право підвищитись у класі, тож у наступному сезоні дебютуватиме у Вищій лізі ДЮФЛУ.

Щодо реорганізації всеукраїнських юнацьких змагань, майбутній дебют у Вищій лізі ДЮФЛУ та відбір до лав Академії ми розпитали директора Академії НФК “Ураган” Володимира Слободяна.

– Володимире Ярославовичу, вже остаточно відомо, що реформі дитячо-юнацьких змагань бути?

– Так, на всі 100%. Минулого тижня у столичному Будинку футболу відбулась нарада з питань проведення реорганізації системи змагань у ДЮФЛ України сезону-2020/2021. На нараді більшість представників клубів підтримали ідею проведення змагань у трьох дивізіонах – Еліт-лізі, Вищій та Першій лігах. Кожен з дивізіонів буде розподілений на групи за територіальним принципом.

– Згідно результатів минулого сезону Академію НФК “Ураган” очікує підвищення у класі і дебют у Вищій лізі ДЮФЛУ. Чи готові прийняти даний виклик?

– Звісно, ми довго йшли до цього і зараз готові спробувати свої сили у вищих за рангом змаганнях. За підсумком осінньої частини сезону стали лідерами комплексного заліку групи 4, тож вже наступного року зіграємо у Вищій лізі ДЮФЛУ. Після проведення вже згаданої наради я мав телефонну розмову з керівництвом ДЮФЛУ під час якої підтвердив нашу готовність до участі у Вищій лізі і вже направив відповідний гарантійний лист на адресу Ліги. Тож з нового сезону Академія НФК “Ураган” буде представлена чотирма віковими категоріями (U-14, U-15, U-16, U-17) у всеукраїнських змаганнях.

– Чи зміниться формат проведення Вищої ліги у новому сезоні?

– Згідно попередньої інформації, яку нам надали в ДЮФЛУ, жодних кардинальних змін не передбачено – 40 команд буде розподілено на чотири групи за територіальним приципом. Теж саме стосуватиметься і матчів – дві команди Академії гратимуть вдома, тоді як дві у гостях. Щодо можливих суперників, то станом на сьогодні відомий лише орієнтовний склад Еліт-ліги, тоді як перелік команд Вищої ліги поки на стадії формування.

– Чи вже розпланували підготовку команд, які братимуть участь у Вищій лізі?

– Попри те, що зараз літо, в Академії вже ведеться активна робота щодо передсезонних зборів для команд вікових категорій U-14, U-15, U-16 та U-17, які, власне, і зіграють в ДЮФЛУ. Наразі ми переглядаємо різноманітні варіанти, ведемо перемовини щодо проведення тренувальних зборів в середині серпня, напередодні старту у Вищій лізі. Натомість інтенсивна робота з підготовки футболістів розпочнеться 3-го серпня. Як і минулоріч, ми запланували проведення конкурсного відбору юних футболістів до лав Академії НФК “Ураган”.

Відбір відбудеться 8-го серпня на стадіоні “Хет-Трик Арена” в Івано-Франківську. До участі у відборі запрошуємо юних гравців 2004-2007 р. н. Більш детальну інформацію очікуйте на наших офіційних сторінках вже незабаром.

Академія НФК Ураган

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.