- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ігор Кушецький: Курс – на “золотий” покер

14 Липня 2020 (19:44)

Як одному з лідерів чемпіонського СК "Городенка" вдається на дуже високому рівні грати як на паркеті, так і на зеленому полі? А ще декілька епізодів з кар'єри улюбленця вболівальків.

Після перемоги черніївського “Урагану” над долинським “Нафтовиком” у чвертьфіналі кубка області (тоді Кушецький на 20-й хвилині матчу реалізував вирішальне пенальті) й виходу команди з передмістя Івано-Франківська до півфіналу, а ще раніше – до півфіналу обласної Ліги чемпіонів плюс безальтернативне лідерство в другій лізі Прикарпаття, один із уболівальників на чаті в Ютуб резонно відзначив: “Ураган” однозначно вирішив завоювати “золотий” хет-трик”.

Проте сам Ігор має підстави для того, щоб покласти в кишені навіть чотири “золота”, оскільки одна медаль вищої проби в нього вже є. Вона завойована разом із партнерами по СК “Городенка” на тріумфальному для городенківців футзальному фестивалі. Як йому вдається безперешкодно переходити з паркету на зелене поле і скрізь бути лідером, Ігор Кушецький кілька років тому відкрив свій секрет:

– У великому футболі треба бути більш фізично підготовленим, а у футзалі переважає технічний бік. Кажуть, що не кожен може на рівні грати і на полі, і в залі. Але мені однаково подобаються обидва види спорту, і насправді великої різниці, де грати, для мене немає. Одразу перелаштовуюся після футбольного чемпіонату на футзал. Єдине, можу сказати, що в міні-футболі я більше забиваю, мені тут це легше дається. У великому футболі граю в півзахисті, але й тут забиваю до десятки голів, що для гравця мого амплуа – нормально.

Вперше запримітив Кушецького в одному з матчів на стадіоні “Рух” у складі брошнівських “Карпат”. Невисокий швидкий технар, він був у вирі всіх атак, одразу видно, що нарівні з Володею Боришкевичем цей хлопець здатний робити результат. Тоді саме він своєю “гарматою” з-за меж карного майданчика відкрив рахунок після затяжних атак.

Відтак, як лише траплялася оказія, не пропускав жодного матчу за участі брошнівців. Найперше, через Кушецького і Боришкевича. Відтак пильно стежив, як його непіддатливого просили-ламали різні профі-клуби. Правда, тодішньому муніципальному “Тернополю” на чолі з Василем Івегешем вдалося заманити Ігоря до себе, тож уже в дебюті він одразу відзначився дублем. Проте не довго любувалися голами Кушецького, бо якщо в людини є конкретна серйозна робота, відповідальні обов’язки, то власне футбол виглядає більше на хобі. Утім, надзвичайно професійне.

Пригадую, на першій прес-конференції перед дебютом у ПФЛ франківського “Прикарпаття” задав Володимиру Ковалюку єдине запитання: чи пропонувалися поповнити склад відродженої команди обласного центру Ігорю Кушецькому, тренер розчарував присутніх: “Пропонвали. Але, на жаль, безрезультатно”.

А ось Віталію Шевазі вдалося запросити “зіркового” виконавця, як і його колег-майстрів, до нашого містечка. Тож тепер уболівальницька спільнота щиро дякує усім чемпіонам за прославу Городенки. 

Якось узимку, коли до Городенки навідувався лише наскоками, повертаючись назад до Франківська, завернули до сусіда в ДЮСШ. Сюди ж приїхали з обласного центру на тренування і гравці СК “Городенка”, котрі готувалися до вирішальних матчів у групі. Вітаючись, зізнався: “А про Кушецького писав, певне, найбільше”. “Та про нього не писав лише лінивий”, – пожартував Роман Москалик.

Шо правда, то правда. І можна не сумніватися, що про Кушецького ще далеченько не все написано і сказано.

Михайло Приймак, Городенківщина спортивна

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.