- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. ПФЛ: на фінішній прямій

01 Серпня 2020 (10:00)

У Першій лізі настала пора вирішальних матчів, тож боротьба за три путівки до еліти обіцяє бути максимально спекотною.

Перша ліга. 27 тур
ФК "Минай"
- "Гірник-Спорт" (Горішні Плавні) - 1:0
Богдан Оринчак (М)
вийшов у стартовому складі, на 26-ій хвилині отримав попередження і був замінений на 42-ій хвилині.

Закарпатський "Минай", який продовжує боротьбу за вихід до еліти українського футболу, вдома мінімально здолав "Гірник-Спорт" - 1:0. Нападник господарів Богдан Оринчак на 26-ій хвилині отримав попередження і ще до перерви був замінений. Завдяки перемозі та осічці конкурентів "лиси" очолили турнірну таблицю Першої ліги, випереджаючи найближчих переслідувачів з "Інгульця" та "Агробізнеса" на одне та три пункти відповідно.

"Кремінь" (Кременчук) - "Рух" (Львів) - 0:1
Тарас Саків (Р)
відіграв весь матч.

Львівський "Рух" святкував свою другу поспіль перемогу - цього разу "рухівці" в гостях здолали грозу авторитетів кременчуцький "Кремінь" (1:0), а оборонець Тарас Саків провів на полі весь поєдинок. Гостьові три очки дозволили "жовто-чорним" продовжити боротьбу за нагороди Першої ліги - наразі львів'яни ділять четверту-п'яту сходинки разом з луцькою "Волинню", тоді як відставання від "Агробізнеса", який йде третім, складає всього два залікові бали.

"Волинь" (Луцьк) - "Металург" (Запоріжжя) - 5:0
Ярослав Конкольняк (В)
відіграв весь матч. Ростислав Волошинович (В) не потрапив до заявки на матч.

"Волинь" нарешті сповна "відвела душу", вдома розгромивши аутсайдера ліги запорізький "Металург" - 5:0. У складі переможців всі 90 хвилин зіграв захисник Ярослав Конкольняк, а Ростислав Волошинович пропускав гру через "перебір" попереджень. Волиняни, як вже повідомлялось вище, поки поза призовою трійкою, але, зважаючи на не надто складний календар на фініші, ще можуть виправити це невтішне становище.

"Оболонь Бровар" (Київ) - "Інгулець" (Петрове) - 1:1
Володимир Сениця (І)
залишився на лаві для запасних. Микола Квасний (І) не потрапив до заявки на матч.

Втритив лідерство у звітному турі петровський "Інгулець", в гостях поділивши очки зі столичною "Оболонню Бровар" - 1:1. Обоє наших краян Володимир Сениця та Микола Квасний участі у матчі не брали. Мирова відкинула "Інгулець" на другу позицію чемпіонату - тепер команда Сергія Лавриненка програє "Минаю" один заліковий пункт.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.