- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Олег Павлюк в рубриці "Вони доторкнулися слави"

01 Серпня 2020 (12:24)

Зимовий новачок івано-франківського "Прикарпаття", 19-річний півзахисник Олег Павлюк став черговим героєм рубрики «Вони доторкнулися слави». Гравець Команди рідного краю дав інтерв'ю офіційному сайту ПФЛ.

Початок футбольного життя

- Розпочну з того, що мій батько був професіональним футболістом, але через травму рано закінчив кар’єру, - згадує 19-річний футболіст. - Відповідно, я вже у шість років пішов в футбол. Зрозуміло, що про жодну свідомість тоді не йшлося, мене у цей вид спорту спрямували. Але мені сподобалося і я залишився! Спочатку грав за команду «Ніка» з Івано-Франківська, потім десь у сьомому класі поїхав на перегляд до львівського УФК. У Львові все починалося добре, але при проходженні медогляду виявилися проблеми з серцем. Після цього в ніякому Львові я вже не лишався, більше того, взагалі довелося трохи побути без футболу. Щоправда, за декілька років з тією ж «Нікою» ми були на Всеукраїнському турнірі і там мене помітили вже з УФК "Дніпро". Потім вони знайшли контакти батька та запропонували мені приїхати. В Дніпрі я пробув півтора року та в підсумку опинився знову ж у Франківську.

Принциповий суперник

- Після повернення з Дніпра вкотре вже пішов в «Ніку», але там довго не судилося пробути. На мене вийшло «Прикарпаття» та запропонувало приєднатися до них. Це може звучати дещо дивно, але рішення про перехід в «Прикарпаття» далося непросто. У «Ніки» та «Прикарпаття» відносини завжди були ворогуючими, починаючи з матчів ще на зовсім дитячому рівні. Тому самі розумієте перехід до стану принципового суперника не міг бути легким, але я розумів, що тут набагато кращі умови для професійного зросту. До того ж «Ніка» не має своєї дорослої професійної команди.

Перші кроки в «Прикарпатті»

- Розпочав на рівні ДЮФЛ, а вже потім грав на першість U-19. До речі, ми паралельно грали на першість області, тому ігрової практики вистачало. Хотів би відзначити важливість того, що ми ще необстріляними грали проти вже фізично сформованих дядьків на чемпіонат області. Це дуже допомогло, хоча спершу було дуже важко та незвично на тлі дитячого футболу. Тобто півтора роки я був в системі клубу і тільки потім підписав професіональний контракт з першою командою «Прикарпаття».

Посмішка президента

- У лютому після чергового з тренувань з головною командою президент "Прикарпаття" покликав мене до кабінету. Чесно кажучи, я відразу зрозумів, про що йтиметься, тому не міг приховати посмішки та радості, але руки все одно спітніли (сміється). Ми з президентом обговорили умови та вдарили по руках, я дуже задоволений, що у 18 років зміг підписати вже професійний контракт. Заснути після тієї зустрічі я вночі так і не зміг (сміється)

Підказки досвідчених

- Адаптація в спортивному плані в Першій лізі дуже важка, але в плані колективу адаптація проходить ідеально. Ви ж знаєте, що політика нашого клубу направлена на те, щоб в команді грали лише вихованці франківського футболу. Тому старші хлопці розуміють, що ніхто крім нас - молоді, тут не гратиме і стараються всіма силами допомагати. Звичайно, буває і перепадає, але я це сприймаю більше як підказки та робочі настанови від досвідчених футболістів.

Франківський вектор розвитку

- Усе розпочалося з того, що в місті довгий проміжок часу не було професіональної команди і люди вже почали масово ходити навіть на обласний футбол. Ви самі розумієте, що окрім футболу інших занять в містах на кшталт Івано-Франківська небагато, умовно, в нас концерти бувають раз на місяць і людям нудно. І вже після відновлення професіонального клубу в місті, вболівальники пішли на стадіон.

Саме даний вектор забезпечує таку велику відвідуваність на наших домашніх матчів, на мою думку. Якщо всі хлопці місцеві, то вже персональних вболівальників у кожного буде вдосталь. Та й так до кожного приходять батьки, друзі, знайомі, які й роблять таку масовість. Та й людям, мені здається, цікавіше дивитися та переживати за знайомого хлопця, ніж за чужого. Хоча в спортивному плані, звичайно, така політика дещо дає перевагу нашим конкурентам, і нам важче ніж іншим. Але все одно ми вже змогли закріпитися в Першій лізі, тому невеликими кроками крокуємо до своєї мети – УПЛ.

Лідери Першої Ліги

- Я б виділив «Рух» в першу чергу, оскільки довелося на собі відчути силу цього клубу. Та й відверто кажучи, футбольна складова в них на високому рівні. Також донедавна я б назвав «Інгулець», але після нашої останньої зустрічі я не бачу взагалі жодних перспектив для цього клубу в УПЛ. Адже так як вони нас обіграли, взагалі їх не прикрашає…

Про цілі

- Хотілося б пограти в УПЛ та потрапити в збірну України, але я розумію, що до цього ще дуже далеко. Щоб досягти всього цього, потрібно багато працювати над собою. Тому поки моя задача прогресувати в «Прикарпатті» та допомагати цьому клубові підніматися вище і вище.

ПФЛ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.