- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Роман Барчук - у символічній збірній 30-го туру Першої ліги!

14 Серпня 2020 (14:44)

Sport Arena в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout називає символічну збірну завершального туру Першої ліги сезону 2019/20. Приємно, що після виїзної перемоги над "Гірником-Спортом" (4:2) до числа найкращих потрапив нападник Команди рідного краю Роман Барчук, який оформив "дубль", а ще одного форварда "Прикарпаття" - 18-річного Андрія Хому журналісти визнали найкращим молодим гравцем 30-го туру.

Символічна збірна 30-го туру Першої ліги:

Воротар - Андрій Попович (Минай)

Захисники:

правий захисник - Владислав Ляшевський (МФК Миколаїв)

центральний захисник - Олександр Маткобожик (Минай)

лівий захисник - Тарас Саків (Рух)

Півзахисники:

правий півзахисник - Руслан Паламар (МФК Миколаїв)

центральний півзахисник - Андрій Ткачук (Минай)

атакувальний півзахисник - Ярослав Ямполь (Металіст 1925)

лівий півзахисник - Максим Брагару (Чорноморець)

Нападники:

нападник - Роман Яловенко (Чорноморець)

нападник - Роман Барчук (Прикарпаття) До дев'яти голів довів свій особистий показник досвідчений форвард прикарпатців. У матчі в Горішніх Плавнях Барчук відзначився двома голами за три хвилини (один з двох найшвидших дублів сезону), проявивши наполегливість і безкомпромісність в атаці. Здорово відкриваючись під передачі з глибини і замикаючи флангові подачі, Роман виявився дуже складним підопічним для захисту «гірників».

Тренер туру - Василь Кобін (Минай)

Найкращий молодий гравець туру - Андрій Хома (Прикарпаття) 18-річний півзахисник, заточений на атакуючу гру, впершеотримав шанс проявити себе в стартовому складі. І незважаючи на більший досвід в суперників, зумів дуже здорово зіграти на полі Гірника-Спорт. Це він відвів за собою суперників на ближню штангу при кутовому, здійснивши гольову скидку на Француза в епізоді з першим голом, він же заробив пенальті в четвертому голі. Перші 90 хвилин в стартовому складі Команди рідного краю Андрій запам'ятає надовго. Статистика SportArena.com: 3 матчі у чемпіонаті, 170 хвилин, 1 участь у гольовій атаці.

Джокер туру - Сергій Семенюк (Агробізнес)

Гол туру - Олександр Михайличенко (Чорноморець - Металург)

Герой туру - Руслан Паламар (МФК Миколаїв)

SportArena

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.