- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Оболонь» - «Прикарпаття» - 4:1. Огляд

12 Вересня 2020 (11:23)

З новою-старою назвою, але все ж без уболівальників на трибунах дебютували кияни в сезоні 2020/21. Перший матч на "Оболонь Арені" мав відбутися ще тиждень тому, але тоді на заваді став коронавірус в стані суперника, рівненського "Вереса".

"Прикарпаття" також пропускало перший тур через коронавірус, правда знайшли його саме в стані іванофранківців. У гостей також не обійшлося без дебютів - звітний поєдинок став першим на чолі команди рідного краю для Руслана Мостового, який замінив на тренерському містку Володимира Ковалюка. Цікаво, що формальним приводом для відставки попереднього наставника став виліт з Кубку, в якому "Прикарпаття" все ж візьме участь й надалі за мотивами дискваліфікації "Поділля". Але кого це вже хвилює, адже час назад не повернути...

Фанати "Прикарпаття" все ж дісталися до столиці, хоч і не потрапили на стадіон. Але навіть з-за його меж їх було добре чути. Можливо, саме підтримка рідної публіки надихнула Сондея, який вже в дебюті небезпечно виконав штрафний. Федорівський витягнув м'яч з-під поперечини, чим врятував "пивоварів" від неприємностей. Однак після бадьорого початку з боку гостей господарі перехопили ініціативу і почали створювати свої напівмоменти, в основному після стандартів від Загальського. Одного разу м'яч навіть опинився за спиною Піцана, до речі колишнього голкіпера "Оболоні", але не був зарахований.

А ось в дебюті другого тайму команди обмінялися вже легітимними взяттями воріт. Бровченко замкнув дальню штангу після прострілу зліва. Але не встигла "Оболонь" як слід порадіти, як Цюцюра зіграв на випередження і головою переправив мяча у сітку після навісу зліва від Сікача - 1:1. Щоправда, вже на десятій хвилині другого тайму "пивовари" знову провели результативну атаку, яку розігнав з центру поля Бровченко. Пас направо знайшов Голікова, а той віддав вже на Мединського. У хавбека був час щоб прийняти, обробити і пробити точно в правий кут воріт суперника - 2:1.

У кінцівці "Оболонь" забила третій гол після награної комбінації з навісом справа і скидкою на дальню штангу, яку замкнув центральний захисник Василь Білий. Цей гол остаточно заспокоїв команди, яким залишалося просто дограти поєдинок. Але все ж вийшовші на заміну Гуттінер і Майданевич ще встигли створити міні-шедевр. Причому найбільш яскраво проявив себе в цьому епізоді не бразилець, що асистував партнеру по команді , а саме українець, який одним фінтом прибрав двох опонентів і розстріляв воротаря - 4:1.

Старт сезону вийшов обнадійливим для "пивоварів". А ось Руслану Мостовому є над чим подумати перед наступним туром, у "Прикарпаття" вистачає проблем як ігрових, так і кадрових.

UA-футбол

Чемпіонат України. Перша ліга. 2 тур
11 вересня 2020 року. 18:00. Київ, стадіон "Оболонь Арена". + 21 C. 
«Оболонь» (Київ) - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - 4:1 (0:0)
Голи: Бровченко (49), Мединський (55), Білий (76), Майданевич (86) - Цюцюра (52).

Оболонь: Федорівський, Осман, Білий, Безуглий, Голіков, Матяж (Покотилюк, 90), Савченко (Мате, 87), Загальський (Гуттінер, 68), Бровченко (Майданевич, 78), Мединський, Батальський (Щебетун, 58). Прикарпаття: Піцан, Борисевич (Сікач, 32), Мелінишин, Бочкур, Януш, Воробчак (Шпирка, 60), Вацеба, Дербах (Семотюк, 78), Сондей, Цюцюра (Кохман, 72), Барчук (Кузьмин, 83).

Попередження: Матяж (23), Голіков (63) - Януш (46).

Арбітр: А.Кошура (Чернівці).
Асистенти арбітра: В.Остапчук, Ю.Ковальчук (обидва - Львів).
4-й арбітр: С.Задиран (Київська обл.).
Спостерігач арбітражу: Б.Трач (Тернопіль).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.