- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Варатик (Коломия) - Вотранс (Луцьк): анонс матчу

12 Вересня 2020 (12:25)

Сьогодні коломияни проведуть свій перший домашній матч в Аматорському чемпіонаті України. На стадіоні с.Воскресінці (Коломийський р-н) "Варатик" прийме луцький "Вотранс".

Варатик (Коломия) - Вотранс (Луцьк)
12 вересня, 17:00
с.Воскресінці, Коломийський р-н

В першому турі обидві команди зіграли внічию. Коломияни на виїзді змогли відігратися після 0:3 проти "Агрону", а луцькі футболісти розійшлися миром із "Юністю" з Львівщини. При цьому "Вотранс" вів в рахунку.

Для луцьких футболістів ця гра стане другою виїзною в чемпіонаті. В обласному ж чемпіонаті "перевізники" лідирують, маючи перевагу в турнірній таблиці вищої ліги Волинської області над найближчим переслідувачем в 2 очки. В попередньому сезоні Аматорського чемпіонату України "Вотранс" теж виступав, зайнявши в підсумку сьоме місце в турнірній таблиці групи 1.То був дебютний сезон для команди на всеукраїнському рівні.

Ще два слова про суперника. "Вотранс" був заснований в 2006 році, свої домашні матчі проводить на стадіоні с.Підгайці (стадіон "Вотранс-Арена"). В 2019-му році команда стала чемпіоном області. Раніше команда перемагала в обласних змаганнях 2006, 2007, 2011 років. Обласний кубок лучани вигравали в 2009 та 2010 роках. Тренує команду Олег Герасимюк. Для фахівця "Вотранс" став першим місцем праці в тренерській кар'єрі.

 
Коментарі
12. 9 .2020 (15:17) Katso (Кацо)
А шо, нема кращого стадіону? Хоть би в Печеніжині!!!

12. 9 .2020 (21:31) Ігор
Як Прикарпаття вчора 1:4 тільки тут дома поразка

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.