- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Карпати (Галич) - Рубікон (Київ): анонс матчу (+ онлайн трансляція)

12 Вересня 2020 (12:44)

Галичани проведуть третю домашню гру в сезоні. Поразка в кубку, нічия в першому турі чемпіонату. По логіці третя гра мала б завершитися перемогою, щоб заповнити прогалину в спектрі результатів.

Карпати (Галич) - Рубікон (Київ)
Чемпіонат України. Друга ліга. Група А
Бурштин, стадіон Енергетик, 17:00
Арбітр: Дбордь Назарій (Ужгород)

Загалом, гра підопічних Романа Гнатіва в стартових турах була досить непоганою. Команда моментами показувала досить пристойний рівень футболу. Виліт з кубка не став трагедією, тоді колектив ще толком не сформувався і одразу повинен був протистояти збалансованому та добре укомплектованому супернику.

Домашня гра із "Чайкою" - матч в якому кожна із команд могла як програти, так і перемогти. Тепер галичани (будемо надіятися, що команда залишиться в Галичі, а не стане запасним варіантом для функціонерів львівських "Карпат") з стриманим оптимізмом можуть очікувати домашньої гри проти киян.

"Рубікон" - новачок другої ліги (так само як і галичани). Старт в столичних футболістів не вдався. Виліт в кубка та програш в першому турі. При цьому "Рубікон" ще не забив жодного мяча у ворота суперників.Київський клуб, загалом, є дуже молодим. "Рубікон" було створено в 2017 році. До 2020 року команда носила назву "Рубікон-Вишневе" та свої домашні матчі проводила на міському стадіоні міста Вишневе (40 тисяч жителів, Києво-Святошинський район, Київської області). Цього року клуб перебрався до столиці та приймає суперників на стадіонах "Атлет" і "Темп". Минулого сезону команда зайняла шосте місце в своїй групі Аматорського чемпіонату України.

Галицькі "Карпати" планують провести онлайн трансляцію матчу.

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.