- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Кращі спортивні смарт-годинники 2020 року для Android або iOS

12 Вересня 2020 (18:12)
Заняття спортом увійшли в топ трендів останніх років. Тому на вітринах магазинів з’явився і міцно закріпився новий девайс – смарт-годинник, віртуальний помічник, який буде мотивувати тренуватися і допомагати отримувати від занять максимум користі.

За нашим запитом експерти магазину електроніки "Ельдорадо" розповіли про кращі моделі смарт-годинників 2020 року, які сумісні зі смартфонами на ОС Android та iOS.

Кращий смарт-годинник для iOS

Годинник, сумісний із iOS, випускають відразу кілька виробників. Але, звичайно, найбільшу популярність серед любителів "яблучка" отримав продукт компанії Apple – Watch Series 5. Він поставляється в двох видах дизайну екрану та ремінця: класичному і спортивному від Nike. Перш за все, smart-watch від Apple отримав безрамковий екран, що не згасає. Інноваційна технологія LTPO OLED із динамічною частотою кадрів дозволяє девайсу не переходити в режим сну, але при цьому економно витрачати акумулятор. Тепер під час бігу або запливу можна побачити всю важливу інформацію без необхідності "будити" девайс.

Спортсмени оцінять трекер активності. Він засікає час тренування та кількість витрачених калорій. Для цього в годиннику є окремий спеціальний циферблат. Watch Series 5 підтримує всі популярні види спорту з можливістю інтеграції даних в додатки з контролю за здоров'ям.

Також девайс оснащений компасом і висотоміром, що стане в пригоді в подорожі або під час бігу по лісу. 

"У порівнянні з попередньою моделлю Apple зробили хоч і не радикальний, але крок вперед. В цілому Watch Series 5 схожий на попередника, але наявність компаса і незгасаючого екрану – це гідні причини для покупки", – радить експерт "Ельдорадо".

Кращий смарт-годинник для Android

Кращим смарт-годинником для Android в 2020 році експерти назвали Samsung Galaxy Watch Active 2. 

Гаджет отримав круглий екран із захисним склом Gorilla Glass, а також металеву рамку, що добре позначилося на його протиударних показниках. Він не має великих механічних кнопок і виглядає стильно з діловим та спортивним костюмами. 

Функціонал для фітнесу містить в собі:
пульсометр;
крокомір;
вимірювання швидкості руху;
контроль сну;
підтримку актуальних видів спорту для занять в залі та на природі;
синхронізацію з Samsung Health. Це один із кращих додатків не тільки для контролю за станом організму, а й для формування здорового способу життя. У ньому є рекомендації по схудненню, а також багато іншого контенту, пов'язаного зі здоров'ям.

Також гаджет володіє відмінним показником автономності. Він може працювати без підзарядки до чотирьох з половиною днів в режимі активного користування. 

Тим, хто вирішив в 2020 році зануритися в світ спорту та збирається придбати розумний годинник до смартфону на Android або iOS, буде що вибрати. 

Обидві операційні системи отримали сумісні девайси, які, крім полегшення повсякденного життя, добре мотивують підтримувати фізичну форму.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.