- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Обласний футбол: команди розпочали заявкову кампанію

12 Вересня 2020 (22:35)

Як ми повідомляли раніше, 10-го вересня розпочалася заявкова кампанія до початку чемпіонату та першості області з футболу. Традиційно, команди перед стартом ще формують склад, тому основні кадрові зміни стають офіційними вже ближче до початку ігор. А зараз лише декілька футболістів внесено в заявкові листи.

Новачок першої ліги коломийський "Варатик" змушений швидше провести заявку, оскільки команда змагається і в Аматорському чемпіонаті України. Про заявку коломиян ми вже розповідали раніше на нашому сайті. Зазначимо лише, що наставником коломиян є відомий у минулому футболіст Андрій Олійник.

Франківський "Прикарпаття-Тепловик" розпочав заявляти футболістів на сезон. Поки що лише їх десять. Є досвідчені Веприк Олег, Данищук Віктор, а також перспективна молодь - Руденко Ілля, Крижанівський Володимир, Соколенко Євген.

В заявці надвірнянського "Бескиду" є Тарас Овчар, який пограв на професійному рівні ("Прикарпаття", "Буковина", "Нива" Вінниця, "Верес", польські "Карпати" Кросно, "Полонія" Перемишль). А два попередні сезони 26-річний півзахисник провів в Іспанії.

Учасник обласної першості (друга ліга) ФК "Юність" (Верхня, Калуський р-н) теж підсилилась гравцем, що виступав на професійному рівні. За новачка ліги виступатиме нападник Андрій Слободян. 21-річний гравець раніше був в складі франківського "Прикарпаття", подававвеликі надії, та якось не склалося. Після цього футболіст пограв за галицькі "Карпати" та коломийське "Покуття".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.