- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Василь Качур: Наша команда – сплав молодості і досвіду

15 Вересня 2020 (21:53)

Василь Качур перед початком нового сезону повернувся до брошнівських "Карпат", які вже тренував раніше. Команда завтра стартує в аматорському кубку України. Наставник поділився враженнями і очікуваннями перед поєдинком.

- Чемпіонат Львівської області високого рівня. «Демня-Фенікс» – гідний суперник, доволі хороший колектив за підбором виконавців. Тут є виконавці, які понюхали пороху на професіональному рівні. Ми не планували виступати в Кубку України серед аматорів, однак, згідно з регламентом, зобов'язані взяти в ньому участь як чинний володар Кубка області.

Для нас це перший такий досвід. Наша команда – сплав молодості і досвіду.(серед досвідчених гравців екс-футболісти івано-франківського «Прикарпаття» Володимир Боришкевич та Андрій Громоляк). Усі в обоймі. Майже наполовину змінили склад команди.

Насамперед робимо ставку на чемпіонат Івано-Франківщини, що має розпочатися у другій половині вересня. Ми ще не готові фізично, нам не вистачає зіграності. Провели лише два тренування і два спаринги. Приємно зіграти проти «Демні-Фенікса», цікаво подивитися себе на фоні цього суперника.

Головний тренер СКК «Демня-Фенікс» Степан Михальчук:
«Інформації про нашого найближчого суперника в Кубку аматорів України обмаль. Знаємо, що це досвідчена команда, яка перебуває на провідних ролях на Івано-Франківщині. В усіх турнірах у нас одне завдання – перемагати в кожній грі. В жодному разі не можна грати так безхарактерно, як ми зіграли минулої неділі у протистоянні з «Миколаєвом», особливо в першому таймі. Аби досягти успіху, нам потрібно проявити на футбольному полі бійцівські якості і самовіддачу. Без докладання зусиль нічого не здобудеш. На жаль, у дуелі з «карпатівцями» нам не допоможе голкіпер Назарій Лазарський, який отримав струс мозку в зустрічі з миколаївцями й розсічення брови (довелося накласти йому декілька швів), і нападник Остап Міщук»

За матеріалами сайту ЛАФ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.