- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Волинь» - «Прикарпаття». Анонс кубкового матчу та пряма трансляція

16 Вересня 2020 (12:02)

Ще вчора проведення матчу другого попереднього етапу розіграшу Кубка України-2020/21 було під великим запитаннням. У луцькій "Волині" зафіксовано спалах коронавірусу: було виявлено 13 випадків зараження - захворіли 8 футболістів і 5 осіб з персоналу клубу! Однак згодом стало відомо, що гра таки відбудеться у призначений час, а у складі господарів можуть дебютувати чимало гравців молодіжної команди. Варто відзначити, що кубкова гра проти "Прикарпаття" пройде з глядачами на трибунах (поч. 17:00).

Напередодні виїзду до Луцька Команда рідного краю підписала двох вихованців прикарпатського футболу, екс-гравців "Волині" Ростислава Волошиновича та Ярослава Конкольняка, які, доречі, зуміли відзначитися забитими м'ячами у протистоянні цих команд. Трохи раніше склад івано-франківців поповнив ще один екс-лучанин - Сергій Мелінишин, для якого кубкова гра теж обіцяє стати принциповою. А чи вийдуть ці гравці сьогодні на поле стадіону "Авангард", вирішуватиме новий керманич "Прикарпаття" Руслан Мостовий, який свого часу не лише захищав кольори "Волині", а і минулого сезону тренував юнацьку команду в Прем’єр-лізі U-19.

Цікаво, що минулого вікенду за "хрестоносців" дебютував Владислав Приймак - вихованець і екс-гравець "Прикарпаття", котрий провів кілька тренувань в рідному Івано-Франківську. Близьким до підписання контракту з "Волинню" є і 27-річний Богдан Оринчак, який минулого сезону допоміг "Минаю" виграти Першу лігу, а кілька тижнів тому дебютував в УПЛ у складі "Руху"...

Для "Прикарпаття" матч у Луцьку стане третім поспіль гостьовим (а ще є перенесена гра з "Гірником-Спорт"). "Волинь" під керівництвом Василя Сачка лише розпочне свій кубковий шлях у цьогорічному розіграші. Нові тренери, нові склади, нова гра, нові емоції - все це у сьогоднішньому "західноукраїнському дербі" гарантовано!  Запрошуємо івано-франківських вболівальників подивитися трансляцію на великому екрані і підтримати Команду рідного краю! Традиційна фан-зона вже звично діятиме на території Палацу Потоцьких (вул. Шпитальна, 3). Вхід безкоштовний.

Кубок України. 2-й попередній етап
16 вересня 2020 року. Луцьк, стадіон "Авангард" - 17:00 
«Волинь» (Луцьк) - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)
Арбітр: Р.Блавацький (Львів).
Асистенти арбітра: П.Котубей (Закарпатська обл.), В.Нижник (Вінниця).
4-й арбітр: В.Подригуля (Луцьк).
Спостерігач арбітражу: М.Даневич (Київ).

МФК "Прикарпаття"

Пряма трансляція - телеканал «Аверс»

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.