- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Кубок України. «Волинь» - «Прикарпаття» - 0:1

16 Вересня 2020 (23:33)

До матчу стало відомо, що у складі "Волині" 8 гравців захворіли коронавірусом. Усе виглядало, як справжнє жахіття. Казали, мовляв команда Василя Сачка вийде на гру молодіжним складом… Але ні! Порівняно з попереднім поєдинком Першої ліги (із "ВПК-Агро") у стартовому складі було всього… 3 зміни. Не знайшлося Романа Никитюка, Віталія Приндети і Віктора Хомченка. Ось і все!

Не знаємо, чи гравці з Івано-Франківська читали написи на футболках "Волині", чи порівнювали зі стартовим складом на матч чемпіонату, але впевненості їм точно не бракувало. Команда Руслана Мостового помчала вперед і раз за разом влаштовувала то небезпечні переведення на інший фланг, то простріли з середини поля в штрафний майданчик на рівні грудей.

Хорошу нагоду після одного з таких прострілів мав Семотюк - став обводити захисників і втратив нагоду для удару з вбивчої дистанції. Старання "орлів" Франківщини були винагороджені: після переведення атаки з лівого флангу на правий м’яч у штрафному майданчику влучив у виставлену руку капітана "Волині". Сімінін навіть не сперечався з рефері - пенальті, який впевнено реалізував нападник прикарпатців Барчук - 0:1.

Підопічні Сачка тут же кинулись відіграватись, пішла гра на зустрічних курсах. Як і в прикрому матчі з "Поділлям", гості сіли в захист і неодноразово могли за це поплатитись. Камера телевізійників у Луцьку раз за разом на повторах шукала руку в штрафному майданчику "Прикарпаття", і на останніх хвилинах гри вже всією командою господарі вимагали пенальті - бо з гри забити так і не зуміли. Та суддя був незворушний, а "Волинь" вилетіла з Кубка України від команди, яка нещодавно вибувала із розіграшу...

UA-Футбол

Кубок України. 2-й попередній етап
16 вересня 2020 року. 17:00. Луцьк, стадіон "Авангард". + 27 С.
«Волинь» (Луцьк) - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - 0:1 (0:1)
Гол: Барчук (29, з пенальті)

Волинь: Леванідов, Сімінін, Войтіховський, Шаповал, Цюпа, Євдокимов (Миронюк, 46), Приймак, Чачуа (Рябов, 46), Протасов, Ляшенко (С.Кристін, 86), Бондаренко (Кобзар, 63). Прикарпаття: Піцан, Януш, Бочкур, Мелінишин, Сікач, Сондей (Шпирка, 78), Вацеба (Дитко, 78), Семотюк (Дербах, 61), Волошинович (Воробчак, 61), Кузьмин, Барчук (Пастух, 87).

Попередження: Чачуа (4), Приймак (39), Шаповал (88), С.Кристін (90+1) - Семотюк (5), Сікач (45+1), Вацеба (55), Волошинович (56), Януш (59).

Арбітр: Р.Блавацький (Львів)
Асистенти арбітра: П.Котубей (Закарпатська обл.), В.Нижник (Вінниця)
4-й арбітр: В.Подригуля (Луцьк)
Спостерігач арбітражу: М.Даневич (Київ)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.