- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Аматорський Кубок України. Демня-Фенікс - Карпати (Брошнів) - 1:1. Огляд

17 Вересня 2020 (14:43)

Брошнів-Осадські «Карпати» в статусі володаря Кубка Івано-Франківської області розпочав виступи в Кубку України серед аматорських команд. На попередньому етапі колектив з Прикарпаття зустрівся з об’єднаним спортивно-культурним клубом Демні і Підмонастиря «Демня-Фенікс».

«Карпати» дещо змінилися в порівнянні з останніми матчами сезону 2019/20 років. Насамперед відбулась зміна на тренерському містку – Петра Пліщука змінив Василь Качур. Також докоманди приєднались футболісти Володимир Боришкевич, Тарас Воробець, Олександр Солдатенко, Олександр Фелик.

Перший тайм пройшов за повної переваги команди «Демня-Фенікс», котрі з перших хвилин почали загострювати ситуацію біля воріт «карпатівців». Активні у складі господарів Барабаш і Притуляк не давали перепочинку Семеніву. Що найменше – двічі індивідуальні дії Барабаша на лівому фланзі завершувались ударами з гострого кута. Страж воріт брошнів-осадської команди рятував ситуацію. Також можна відзначити удар з кута штрафного майданчика того ж невгамовного Барабаша, Семенів відбив м’яч подалі від воріт. І Притуляк не зумів використати свій момент з вбивчої позиції, який опинився на вістрі атаки і впритул розстрілював ворота, але влучає в голкіпера.

І все ж таки на 38-й хвилині Барабаш домігся свого. Після навісу від Ігора Литвана з правого флангу на дальню стійку півзахисник «Демні-Фенікса» виграв верхову боротьбу у оборонців гостей і влучно пробив у ворота – 1:0.

Лише після пропущеного голу «Карпати» створили перший небезпечний момент біля воріт Назара Литвина. Після подачі із стандарту Громоляк пробив по воротах господарів, відмінні дії воротаря завадили Андрію зрівняти рахунок. А за хвилину до завершення першого тайму Воробець «налаштовував приціл», виконавши стандарт на підступах до штрафного майданчика команди Демні/Підмонастиря, м’яч пролетів над воротами.

У перерві між таймами Василь Качур мав довгу і насичену розмову зі своїми підопічними, що й вплинуло на другу половину гри. У дебюті другого тайму Гуменюк протягом двох хвилин двічі пробивав по воротах Литвина за меж штрафного майданчика. Після першого удару голкіпер впевнено зафіксував м’яч у рукавичках, повторний вистріл Гуменюка заставив попотіти Литвина.

Підопічні Степана Михальчука дали відповідь. Фещук прицільно пробив під перекладину. Семенів черговий раз рятує ворота від пропущеного голу, перевівши «круглого» над перекладиною.

В середині тайму гості отримали право на пробиття штрафного удару. На 68-й хвилині Воробець виконав стандарт прямим ударом по воротах, прошивши оборонну стінку і воротаря – 1:1. А ще за 10 хвилин Бариляк за фол останньої надії на Христонько отримав перед собою «червоне світло», залишивши господарів догравати матч в меншості.

«Демня-Фенікс» могли виривати перемогу в компенсований до матчу час. Фещук проби у площину воріт Семеніва з позначки на підступах до штрафної. Кіпер «Карпат» у стрибку перевів м’яч повз ворота.

Отож, мирова на Львівщині залишає хороші шанси команді Василя Качура на загальний успіх у протистоянні з СКК «Демня-Фенікс». Матч-відповіді відбудеться за тиждень, 23 вересня, в Брошнів-Осаді.

football.net.ua

Кубок України серед аматорських команд
16.09 (середа), с. Демня, стадіон ім. В. Кузіва
Демня-Фенікс (Демня/Підмонастир) - Карпати (Брошнів-Осада) - 1:1
Голи: Барабаш, 38 - Бариляк, 68
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.