- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Перша ліга. 3 тур. «Верес» - «Прикарпаття» - 3:0

22 Вересня 2020 (09:50)

На стартових хвилинах зустрічі обидві команди продемонстрували хороший темп і зарядженість на перемогу. Ближче до успіху були гравці "Вереса" - по черзі з меж штрафного пробивали Тимофієнко, Солдат і Соломка, проте всі три удари прийшлися повз ціль. У відповідь гості запам'яталися дриблінгом і хорошим ударом від Сондея - в руки кіперу Вереса. Однак в підсумку тиск господарів позначився - Пасіч заробив штрафний, Тимофієнко прострілив у штрафну, де Соломка випередив двох опікунів і чітко пробив повз голкіпера - 1:0.

Після пропущеного гола "Верес" продовжував атакувати - знову небезпечно діяв Соломка, але в цей раз захисники впевнено впоралися з гравцем господарів. Однак "Прикарпаття" не надламалось і буквально за хвилину створило три шикарні шанси - спочатку небезпечний простріл перервав Пасіч, а далі в гру вступив Когут, відбивши два удари впритул від Цюцюри! Однак на перерву рівняни пішли з перевагою у три (!) м'ячі - спершу Пасіч видав неточну передачу на Шестакова, яку перервав Бочкур, однак на підборі першим виявився саме вінгер Вереса і влучно вистрілив в нижній кут. А всього через хвилину вже Солдат запустив у прорив Дахновського - хавбек пробігся з м'ячем, позбувся суперника і пальнув у ближній кут, перегравши Піцана - і це вже 3:0, панове.

Після паузи господарі продовжували йти в атаку - непогано виглядав Дахновський, який знову увійшов з флангу в штрафну, але на цей раз його удар був неточним. Ще одним ударом відзначився Соломка - поруч зі штангою. Також втратив шанс Сергійчук, який отримав можливість для удару в штрафній, проте Піцан виручив.

А що ж "Прикарпаття"? Кілька навісів, який взяв Когут. Та й потужний постріл Семотюка - з кута воротарського над поперечиною. Щоправда, в одному з епізодів після удару Барчука голкіпер перевів м'яч у стійку. За шість хвилин до кінця матчу Мелінишин залишив гостей у меншості, отримавши дві жовті картки, - це остаточно припинило атакуючий азарт івано-франківців. А "Верес" спокійно довів матч до першої перемоги у новому сезоні.

Man Of The Match: Геннадій Пасіч (Верес) Взяв участь в двох гольових атаках, забив важливий гол. Активність Пасіча у цьому матчі і визначила результат зустрічі.

Sport Arena

Чемпіонат України. Перша ліга. 3 тур

21 вересня 2020 року. 16:00. смт. Млинів, стадіон "Колос" 

«Верес» (Рівне) - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - 3:0 (3:0)

Голи: Соломка (21), Пасіч (43), Дахновський (45)

Верес: Когут, Пасіч, Мірошник, Гончаренко, Солдат, Тимофієнко (Хоцяновський, 70), Соломка (Гегедош, 84), Кучеров (Полюлях, 66), Петько (Яременко, 75), Дахновський, Шестаков (Сергійчук, 62). Прикарпаття: Піцан, Кузьмин, Бочкур, Мелінишин, Януш (Сікач, 44), Вацеба (Дербах, 86), Шпирка (Семотюк, 55), Сондей, Волошинович (Воробчак, 56), Цюцюра (Дитко, 59), Барчук.

Попередження: Петько (64), Полюлях (90+1), Гегедош (90+3) - Януш (21), Цюцюра (26), Мелінишин (82). Вилучення: Мелінишин (84, друге попередження).

Арбітр: В.Маляр (Хмельницький)
Асистенти арбітра: А.Лібстер (Луганськ), О.Матяш (Полтава)
4-й арбітр: І.Вакулко (Рівне)
Спостерігач арбітражу: М.Біць (Львів)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.