- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Верес» - «Прикарпаття» - 3:0. Післямова

22 Вересня 2020 (10:01)

Після "західноукраїнського дербі" у 3-му турі Першої ліги, в якому "Верес" здобув перемогу з рахунком 3:0, своїми враженнями від гри поділилися головні тренери обох команд - наставник "Прикарпаття" Руслан Мостовий і керманич рівнян Юрій Вірт.

Руслан МОСТОВИЙ, головний тренер "Прикарпаття":

- Сьогодні ми програли. Мусимо з гідністю це прийняти. Можливо, ми ще не готові в одному темпі провести на полі усі 90 хвилин. Але якщо раніше ми сильніше грали у першому таймі, то сьогодні ми перший тайм фактично провалили. Робили помилки, будемо їх розбирати. Цілком програли перший тайм, що і визначило підсумковий результат. Щодо вилучення Мелінишина, швидше за все, почав нервувати арбітр. Там була певна провокація. Хоча, я знаю, що такі моменти не прикрашають футбол. Ми розберемо цей епізод. Не дозволяємо нашим гравцям робити таких речей.

Юрій ВІРТ, головний тренер "Вереса":

- Емоції - лише позитивні. Перша домашня гра із вболівальниками у Першій лізі. Усі з нетерпінням її чекали. Хлопці розуміли важливість цієї гри. Те, що планували - виконали на 100%. Агресивно зіграли у першому таймі. Знали, що "Прикарпаття" - бойова команда і важливо виграти боротьбу, і ми сьогодні її виграли. Виглядали гарно у фізичному плані. За рахунок швидких атак забили тричі. По перерві грали на утримання рахунку. Можливо, трохи вже розслабилися. Але я бачу, що команда сприймає настанови тренерського штабу. Всім сьогодні задоволений. Хоча, ще є над чим працювати.

МФК "Прикарпаття"

 
Коментарі
22. 9 .2020 (14:34) Kristo
Будемо розбиратися..... Десь я це вже чув...

22. 9 .2020 (17:01) Luchano Pavarotty
Є питання по Мелінишиному,Шпирці і Янушу.Чому в основі виходять не найсильніші.Чому Француз не грає?Чому Кузьмич був у захисті?Це катастрофа((

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.