- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Віктор Копієвський - арбітр матчу «Полісся» - «Прикарпаття»

24 Вересня 2020 (11:34)

Комітет арбітрів Української асоціації футболу призначив суддівські бригади на матчі 4-го туру чемпіонату країни у Першій лізі. Зокрема, поєдинок "Полісся" - "Прикарпаття", що відбудеться найближчої суботи, 26 вересня, на столичному стадіоні НТК ім. Баннікова в полі судитиме арбітр ФІФА Віктор Копієвський.

Відзначимо, що 29-річний рефері з Кропивницького обслуговує матчі української Favbet Ліги (Прем'єр-ліги) з 2017-го року. На церемонії нагородження "Футбольні зірки України-2019" Копієвський отримав звання найкращого арбітра року в Україні. Минулого сезону він працював на 10 поєдинках УПЛ, 6 матчах Першої ліги і двох іграх національного Кубку. Відсудив "класичне дербі" в рамках 1/8 фіналу "Динамо" - "Шахтар" (2:1).

У новому сезоні 20/21 Віктор Копієвський дебютував на євроарені - у матчі 1-го раунду кваліфікації Ліги Європи "Серветт" (Швейцарія) - "Ружомберок" (Словаччина) - 3:0. А минулої суботи відпрацював на поєдинку 3-го туру Favbet Ліги "Динамо" - "Львів" - 3:1. У матчі за участі івано-франківського "Прикарпаття" цей арбітр працюватиме вдруге.

У листопаді 2019-го Копієвський обслуговував поєдинок 19-го туру в Івано-Франківську, в якому господарі зазнали мінімальної поразки від "Руху" (0:1). Варто також відзначити, що у суботу на стадіоні НТК ім. Баннікова працюватиме система відеоасистента арбітра VAR, щоправда, у тестовому режимі (офлайн).

Чемпіонат України. Перша ліга. 4 тур
26 вересня 2020 року. Київ, стадіон НТК ім. Баннікова - 15:00 
«Полісся» (Житомир) - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)
Арбітр - Віктор Копієвський (Кропивницький)
Асистенти арбітра - Віктор Матяш (Донецьк), Марина Стрілецька (Суми)
Четвертий арбітр - Владислав Дорош (Київ)
Спостерігач арбітражу УАФ - Геннадій Бич (Київ)
Арбітр ВАА (оффлайн) - Денис Шурман (Київська обл.)
Асистент ВАА (оффлайн) - Олександра Ардашева (Київ)
Спостерігач ВАА (оффлайн) - Віктор Швецов (Одеса)

МФК "Прикарпаття"

 
Коментарі
26. 9 .2020 (21:01) Kristo
Судив в одну сторону

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.