- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Обласний футбол: анонс стартового туру (+онлайн матчів)

26 Вересня 2020 (22:59)

Мінімальна за тривалістю міжсезонна пауза завершується. В неділю команди обласного чемпіонату та першості розпочнуть новий розіграш. Маємо доволі багато новачків в кожному з дивізіонів. На скільки швидко їм вдасться адаптуватися на новому рівні, покаже час. Хоча, варто напевно очікувати, що хтось з них гучно "вистрілить".

Чемпіонат області. Перша ліга.
1 тур. 27 вересня (неділя), 16:00

Покуття (Коломия) – Сокільське (Тюдів)
Бескид (Надвірна) – Пробій (Городенка)
Нафтовик (Долина) – Ніка-Вовчинець (Івано-Франківськ)
Ураган (Черніїв) – ФК Турка
Карпати (Брошнів-Осада) – Прикарпаття-Тепловик (Івано-Франківськ)

ОНЛАЙН МАТЧІВ

Одразу декілька матчів матимуть додаткову інтиригу, повязану ще з попереднім сезоном. Коротке міжсезоння дозволяє дивитися на найближчі поєдинки, пригадуючи недавні протистояння та виступи команд.

Чемпіон коломийське "Покуття" вдома прийме срібного призера обласної першості. Колективу з  Косівщини за два сезони із районного рівня вдалося піднятися до першої обласної ліги. При цьому команда за спортивним принципом підвищилася в класі за підсумками попереднього сезону. Коломияни зробили голкіперську заміну - Плетеницький перебрався до Черніїва, а на "Юність" повернувся Юрій Кисилиця. Коломияни підсилилися також і досвідченим оборонцем Олегом Керчу. Цьому захисту протистоятиме пара нападників Коржук-Рій. Володимир перебрався до Тюдова із МФК "Тлумач", що грає на районному рівні.

В Голині "Карпати" після доволі успішного виступу в всеукраїнських кубкових змаганнях (навіть прикрий виліт з аматорського кубка України не є трагедією) приймуть франківське "Прикарпаття-Тепловик". В попередньому сезоні ці команди вели боротьбу за призові місця. До Брошнева повернувся Володимир Боришкевич. За "Карпати" також гратимуть Воробець та Соколовський. В франківської команди якихось особливих кадрових змін не відбулося. Данищук та Веприк вестимуть перспективну молодь до перемог.

Цінавим має бути і гра в Долині. Згадайте як друге коло проводила "Ніка-Вовчинець". Аутсайдер першої половини змагань, після їх поновлення дав бій своїм суперникам.  "Нафтовик"  перед стартом сезону змінив тренера - командою керуватиме Михайло Басараб.

На "Гірці" вже в статусі команди першої ліги "Ураган" прийме ФК "Турка". Франківці (по суті, маємо третю команду обласного центру в першій лізі краю) перед стартом добре підсилили позицію голкіпера, запросивши Миколу Плетеницького. Вдала гра воротаря в попередньому сезоні дуже часто рятувала коломийське "Покуття" (його попередню команду). Щодо колективу з Коломийщини, то команда втратила свого лідера Василя Маковійчука, який перебрався до коломийського "Варатика".

В ще одному матчі туру надвірнянський "Бескид" прийме городенківський "Пробій". Особливих кадрових змін в складах команд Кушлика та Блясецького не відбулося. Хіба що виділити Тараса Овчара в заявці "Бескиду".

Першість області. Друга ліга
27 вересня (неділя), 16:00
Придністров'я (Тлумач) – Хутровик (Тисмениця)
Юність (Верхня, Калуський р-н) – Касова (Бовшів)
Колос Городенківщини (Вільхівці, Городенківський р-н) – Покуття-Нептун (Заболотів)
Карпати (Болехів) – Карпати (Старі Богорчани)
Обрій (Чернятин, Городенківський р-н) – Сокіл (Коршів, Коломийський р-н)
Карпати (Кути) – ФК Вербівці

ОНЛАЙН МАТЧІВ

 
Коментарі
27. 9 .2020 (08:08) Scorpio
А що, U-18 таки не буде? А й то правда, навіщо хлопцям ігрова практика? Нехай цей сезон попасуть корів чи покурять бамбук...
27. 9 .2020 (09:52) Katso (Кацо)
І через рік-два взагалі не буде кому грати!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.