- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпаття-ДЮСШ № 3 - Атекс (Київ). Огляд

28 Вересня 2020 (11:15)

Франківські футболістки стартували в оновленому чемпіонаті Першої ліги. На стадіоні "Рух" гостювала київська команда "Атекс".

Розпочали команди зустріч, що називається "без розідки" та одразу створили велику кількість моментів біля обох воріт. Успішнішими в своїх починаннях виявились гості, які після двох дальніх ударів ще до середини тайму повели 0:2. Якщо перше взяття воріт записали як автогол голкіперки Анастасії Василишин, то другий потужний вистріл в активі Олександри Маркусь.

Підопічні Івана Олійника не бажали миритись з таким розвитком подій і були змушені активніше піти вперед. Присутність в першій половині гри на вістрі атаки ватажка Христини Ботюк дала свої плоди. Її результативне завершення однієї з атак дарувало надію на позивтиний результат сьогодні.

Найцікавіше відбулось в другому таймі. Підсилити атаку господарок була покликана Сніжана Присяжнюк. В "Атекса" же "свіжою" бойовою одиницею на полі стала Діана Ніколайчук. І побігли "ДЮСШ №3" відіграватись. Після кількох поспіль наступів франківчанки тричі розігрували кутові, завантажування в штрафну завершувались влучаннями м'яча в руки київських футболісток. Два епізода з трьох, на думку автора даного матеріалу, повинні були виливатись у пенальті, однак арбітриня Мамчур свисток не застосовувала.

Вдало втримавши оборону "біло-червоні" змогли витиснути максимум зі своїх комбінацій попереду, що відобразилось у ще двох забитих в кінцівці гри. Більше всіх приводу для радощів було у Діани Ніколайчук та Аріни Кравець. Зі сповіщенням про завершення зустрічі на табло світились 1:4.

Гравчиня матчу - Аріна Кравець. Авторку останнього голу сміло називаємо кращою у цій грі. Номер 6 гостей успішно демонструвала дриблінг, креативила та сприяла загостренню атак своєї команди. Вирізнялась технікою та не боялась брати на себе, а поодинокі осічки негативно не впливали на перебіг подій.

Чемпіонат України. Перша ліга. 1 тур
26 вересня 2020 року. Івано-Франківськ, стадіон ''Рух" - 12:00. Без вболівальників.
"Прикарпаття-ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ) - "Атекс" (Київ)- 1:4 (1:2)

Голи: Ботюк, 26 - Василишин (аг), 10, Маркусь, 17, Ніколайчук, 79, Кравець, 83.

Попередження: Козаченко, 88.

Арбітр - Мамчур Н. П. (Рівне)
Асистенти арбітра - Глуханик В. В. (Івано-Франківськ), Микитин П.М.(Івано-Франківська обл.)
Четвертий арбітр - Гронський В.Б. (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу - Фреїк І.М. (Івано-Франківськ)

Прикарпаття: Василишин, Ботюк (Крегул, 85), Пасічник, Гошій, Харащук (Дідійчук, 77), Єригіна (Присяжнюк, 46), Кравчук, Кузьмин, Лукавська, Бакай, Козаченко. Запасні: Маснюк, Пилипенко, Краснова, Українець. Головний тренер: Іван Олійник., Атекс: Каращук, Кушнір, Зайнчковська, Ткаченко, Кравець, Клімчук, Маркусь (Пісоцька, 89), Татинець (Сікорська, 65), Чендей (Споденюк, 77), Костюченко, Щербина (Ніколайчук, 46). Запасні: Склярова, Разгуляєва. Головний тренер: Алла Гресь.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.