- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Галицькі "Карпати" перемагають чернівецьку "Буковину"

24 Жовтня 2020 (14:54)
В черговому турі чемпіонату України серед команд другої ліги підопічні Романа Гнатіва здобули чергові три очки. Тепер галичани відстають від лідера лише на три очки.

 Карпати (Галич) - Буковина (Чернівці) - 3:1
Чемпіонат України. Друга ліга. 8 тур
Бурштин, стадіон "Енергетик"
«Карпати» (Галич): Вульчин, Матушевський, Марушка, Сич, Лях, Вербний, Козак, Лебедь, Мердєєв, Бей, Верещак
Запасні: Бендер, Кримінський, Антошик, Садоха, Танчин, Сєдов, Томин.
«Буковина»: Фіяло, Гакман (Мануїла, 85), Матвєєнко, Орловський, Раулюк, Копитов (Рябий Д.), Боровець (Сивка, 36), Столяр, Рябий А. (Квасниця, 88), Страшкевич, Сахнюк.
Запасні: Чернятинський, Мосіюк
Голи: Бей 15, 63, Козак 26 - Сивка 45

Післямова
Роман Гнатів (Карпати): «Результат не відображає всього, що відбувалось на полі»
«Задоволений грою і результатом, тому що суперник складний, на відміну від інших команд намагається грати в футбол, немає примітивізму, і ми до гри серйозно готувалися. Гра вийшла напружена, результат 3:1 не відображає всього, що відбувалось на полі. В принципі хлопці впорались, я задоволений.Ми намагалися позбавити «Буковину» її козиря – контролю м’яча, зокрема, при виході з оборони в атаку. Перші два голи якраз це і показали, високий пресинг спрацював, відібрали і забили гол. Все одно «Буковині» вдавалося контролювати м’яча, але не систематично. Перед матчем я дивився статистику, згідно з якою чернівецька команда на другому місці після нас за контролем і за кількістю передач. По тому ми і готувалися до цієї гри. У складі «Буковини» можу виділити Вадима Страшкевича – досвідчений футболіст, це по ньому видно. А загалом команда збалансована».

Степан Маковійчук (Буковина): «Пропустили гол і з’явилася невпевненість»
«На початку гри не виконали установку щодо виходу з оборони. Вийшло так, що голкіпер неправильно віддав передачу і це призвело до того, що ми пропустили гол. Пропустили гол і з’явилася невпевненість у нас. Крім того, треба враховувати, що Сивка вийшов на заміну із травмою, Палагнюка не вистачало, Мосіюк травмований, і це все сказалось. У нас не було лівого захисника. Мусили перебудуватись, на цій позиції грав Раулюк, але, на жаль, не виконав те, що треба – в атаку мало підключався і тому ми більше оборонялися. Потім, коли вийшов навіть травмований Сивка, він підсилив гру, забив, пішли на перерву. Але знову ж таки через нашу помилку, втрату м’яча в центрі поля, пропустили гол. І, на жаль, не забили – Сахнюк мав убивчу позицію для того, щоб забити гол, але не забив.

Звичайно, кожна команда переглядає суперника, так само і нас переглядають. «Карпати» знали про наш вихід із оборони, вони перекрили. При виході з оборони ми навантажували тільки правий фланг, відповідно суперник посилив тиск на цей фланг, тому так і сталося».

Нічого, будемо далі працювати, будемо все робити для того, щоб ми вдома здобували очки».
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.