- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Перша ліга. 9 тур. «Прикарпаття» - «Миколаїв» - 0:1

27 Жовтня 2020 (00:21)

В рамках девятого туру Першої ліги на стадіоні "Хімік" у Калуші івано-франківське "Прикарпаття" приймало МФК "Миколаїв" (на домашньому "Русі" не можна грати через "червону зону" карантину). Якщо господарі зустрічі передбачувано не ведуть боротьбу за вихід в УПЛ, то ось "корабели" знаходяться у верхній частині турнірної таблиці, і перемога дозволяла їм наблизитися до лідируючої групи. Перед грою команда Руслана Мостового займала дев’яте місце, а "Миколаїв" йшов п’ятим.

Команди активно почали матч, але все ж відчувалася перевага гостей. Недовго довелося чекати і першого небезпечного моменту: Роман Сердюк врятував після удару з близької дистанції від Яворського. Прикарпатці на початку гри запам’яталися хорошим, але неточним ударом від Шпирки. Ближче до перерви гра вирівнялася. "Прикарпаття" хоч і не створювало небезпечних моментів, але не дозволяло "Миколаєву" володіти ініціативою, як це було на старті поєдинку. У господарів можна відзначити штрафний удар від Конкольняка, але той не влучив у площину воріт, зачепивши сітку лише із зовнішнього боку.

У другому таймі "Прикарпаття" почало непогано і навіть виконувало штрафний з середньої дистанції (бив Дитко), але все ж на 55-й хвилині вперед вийшли гості. Сергій Кулинич красиво прийняв м’яч на груди, а потім не опускаючи його на землю, вистрілив точно під поперечину воріт. Воротар бачив епізод, до того ж м’яч летів у ближній кут, але впоратися з настільки сильним і точним ударом він не зміг - 0:1.

"Корабели" після забитого м’яча відчули себе вільніше і продовжили створювати небезпечні моменти. Лише Сердюк виручив франківців після втрати м’яча в небезпечній зоні від Сікача і удару в ствір від Яворського. Виконували миколаївці і непоганий штрафний – м’яч пролетів поруч з дальньою стійкою. На 85-й хвилині був близький до забитого м’яча і Кушніренко, але після точного навісу з близької дистанції головою пробив вище.

У кінцівці з небезпечної позиції бив Борисевич, але він не влучив у площину, до того ж перебував в офсайді. Також Вацеба вже в компенсований час непогано бив у ствір з гострого кута – Лободров впорався. У підсумку "Миколаїв" здобув мінімальну перемогу (п’яту в останніх шести очних іграх з івано-франківцями). Команда Іллі Близнюка закріпилася у верхній частині турнірної таблиці і продовжує йти п’ятою, а підопічні Руслана Мостового не змогли поліпшити своє становище і в разі успішного виступу конкурентів можуть втратити кілька позицій.

Man of the match - Cергій Кулинич (Миколаїв). Не можна сказати, що Кулинич був найбільш активним гравцем гостей, але саме його індивідуальна майстерність дозволила Миколаєву забити єдиний м’яч у цій зустрічі. І заробити три очки, що найголовніше.

sportarena

Чемпіонат України. Перша ліга. 9 тур
26 жовтня 2020 року. 14:00. Калуш, стадіон "Хімік". +16 С
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - «Миколаїв» (Миколаїв) - 0:1 (0:0)
Гол: Кулинич (55)

Прикарпаття: Сердюк, Кузьмин (Хома, 79), Пархуць, Кохман (Пастух, 50), Конкольняк (Сікач, 46), Вацеба, Семотюк, Шпирка (Борисевич, 66), Дитко (Цюцюра, 66), Воробчак, Барчук. Миколаїв: Лободров, Кулинич, Березянський, Кушніренко, Ульянов, Охрончук, Вітенчук (Фальковський, 90+4), Мельничук (Куксенко, 20), Одарюк, Паламар (Порох, 73), Яворський (Прядун, 87).

Попередження: Конкольняк (45+2), Дитко (59), Борисевич (84) - Березянський (57), Куксенко (74), Кушніренко (79), Вітенчук (85), Охрончук (90+2)

Арбітр: О.Павлюк (Київ)
Асистенти арбітра: Ю.Зоренко (Київ), Д.Кєскюла (Дніпропетровська обл.)
4-й арбітр: І.Салаш (Калуш)
Спостерігач арбітражу: М.Левко (Чернівці)

 
Коментарі
27. 10 .2020 (15:17) Kristo
У Тернополя затримка зарплати на кілька місяців. А вони Чорноморець в Одесі обіграли. І з нами грали по меньшей мірі не гірше. А ми прграємо всім підряд. Навіть на своему полі "великим" командам тіпа ВПК АРГО.Про Миколаїв навіть і не говорю. За що нам таке покарання?

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.