- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Основні види ставок на футбол

11 Листопада 2020 (22:22)

Якщо ви давно хотіли поставити на футбол, то сьогодні зробити це буде максимально просто.

 

Завдяки тому, що футбол є командним видом спорту, різні неприємні сюрпризи у вигляді поганого самопочуття будь-якого спортсмена або чиєїсь слабкої форми позначаються на підсумковому результаті не так явно, як це відбувається, наприклад, в тенісі. Ось чому багато фахівців вважають футбольні ставки значно менш ризикованими, ніж ставки на той же теніс, де в разі поганого самопочуття одного з гравців ви можете без будь-якої боротьби в одну мить втратити всі поставлені гроші.

Щоб поставити на футбол вам лише потрібно уважно вивчити пропозицію букмекерської контори. Кожна наступна ставка забезпечує такий важливий досвід, котрий є обов’язковим для стабільного заробітку на ставках.

Ставки на результати

Сюди відносять всі результати основного часу матчу: перемоги кожної з команд і нічию. На основні результати найчастіше пропонуються найбільш високі коефіцієнти і найменша маржа. Саме на них робиться найбільша кількість ставок. І якщо зі ставками на переможця матчу все більш-менш зрозуміло, то з нічийного результату можуть знадобитися пояснення. Так, стратегія ставок на нічию в футболі істотно відрізняється від інших видів спорту. Якщо, наприклад, в хокеї або баскетболі нічийні результати досить рідкісні, то в футболі справи ними йдуть інакше, тому такий результат привертає більше уваги гравців букмекерських контор.

Ставка на футбол з форою

Під форою розуміють необхідну перевагу або допустиме відставання однієї з команд в підсумковому рахунку матчу. Існує певна різниця в забитих голах, з якої закінчиться поєдинок. Фора може бути:

 • плюсової (наприклад, +1,5);
 • мінусовою (-1,5).

У першому випадку необхідно, щоб команда, на фору якої ви поставили, не програла більше ніж у півтора м'ячі (тобто навіть її поразки в 1 м'яч вас цілком влаштує). У другому випадку треба, щоб команда виграла не менше ніж в 2 м'ячі. Ставлячи на фору, ви приплюсовуєте (або забираєте) до початкового рахунку матчу (0-0) значення фори, і для виграшу ставки необхідно, щоб підсумковий рахунок з урахуванням фори не втік в мінус.

Що таке тотал в ставках на футбол?

Під тоталом позначена сумарна кількість голів, забитих в матчі. Букмекер вказує значення тотала, а ви можете зробити ставку на більшу або меншу кількість по відношенню до цього значення. Наприклад, поставивши на тотал менше 3.5, ви повинні переживати, щоб спільними зусиллями команди не забили більше 3 голів.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.