- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

U-19: "Прикарпаття" завершило футбольний рік на мінорній ноті

13 Листопада 2020 (17:00)

Вчора у Вінниці матчем місцевої "Ниви" та "Прикарпаття" завершилась осіння частина сезону Першої ліги U-19.

Як і очікувалось, поєдинок пройшов у впертій та непоступливій боротьбі. Ще б пак, адже обидві команди є претендентами на найвищі місця у Першій лізі U-19. Тож "нулі" у першому таймі не стали ні для кого несподіванкою. А от у другій половині зустрічі більш активно проявили себе франківці, яким, попри ігрову перевагу, ніяк не вдавалось відкрити рахунок у матчі. На жаль, з реалізацією у вінничан було краще і в доданий арбітром час саме господарі поля зуміли відзначитись голом і здобути стратегічні три очки у матчі, де справедливою була б нічия - 1:0.

"Нива" Вінниця - "Прикарпаття" Івано-Франківськ - 1:0 (0:0)
12 листопада.
Перша ліга U-19, 7 тур. Вінниця, стадіон ПДЮ. Без глядачів.
Гол: Вітюк, 90+3
"Нива": Дядюсь, Єфременюк, Кульчицький, Посвалюк (Гнатюк, 75), Мартинов, Овсяницький, Нагайський, Павліщук (Вітюк, 25), Соболь (Михайловський, 90+2), Баланюк (Богданович, 90+1), Хименюк. Запасні: Мовчан, Анісім, Бедрак, Верба.
"Прикарпаття": Бобинець, Дмитрук, Буртник, Феліпович (к), Лабич, Радульський, Титов, Василів, Сальваровський (Соломка, 68), Андрейчук, Лазар (Багрій, 89). Запасні: Богуцький, Фокащук, Романів, Михальчук. Головний тренер: Сергій Пташник.
Попередження: Кульчицький, 38, Овсяницький, 47, Єфременюк, 69 - Радульський, 65, Андрейчук, 76, Феліпович, 83.

Вінницький поєдинок став заключним в осінній частині групи 4 Першої ліги U-19. Таким чином, "Прикарпаття" зимуватиме на третій сходинці, тоді як ще один представник Івано-Франківська "Ніка" йде на перерву на шостому рядку.

Становище лідерів Першої ліги U-19 (група 1) після осінньої частини сезону:
1. "Буковина" Чернівці - 13 очок / різниця м'ячів - 16:8 (5 матчів зіграно);
2. "Нива" Вінниця - 13 / 14:10 (6);
3. "Прикарпаття" - 9 / 17:5 (5);
..6. "Ніка" - 3 / 8:8 (4).

Зараз в чемпіонаті Першої ліги U-19 наступає пауза аж до наступної весни. Згідно оновленого змагального графіка футбольна весна для фракнівських команд розпочнеться 24-го березня - в цей день "Прикарпаття" прийматиме хмельницьке "Поділля", тоді як "Ніка" також вдома зустрінеться з чернівецькою "Буковиною".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.