- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

СДЮШОР-16 - Прикарпаття-ДЮСШ №3 - 0:3. Перемога після тривалої перерви

18 Листопада 2020 (21:53)

В рамках 8-го туру Першої ліги франківчанки добули впевнену перемогу на виїзді над "СДЮШОР-16" - 0:3.

Підопічні Івана Олійника провели свій четвертий матч в сезоні. До цього майже всі поєдинки 5, 6 та 7 турів були перенесені у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації та перебуванням багатьох регіонів у червоній карантинній зоні. Рівно місяць наша команда перебувала без ігрової практики.

Франківські футболістки відвідали засніжений Київ та вперше за дуже тривалий період зіграли на штучному полі. Справжня зимова погода та незвичні ігрові умови не завадили перемогти.

Відкрити рахунок на 35-ій хвилині вдалось Вероніці Кузьмин, а головною героїнею матчу дещо несподівано стала 15-річна Христина Маснюк, яка після вилучення Богдани Гріги у господарок, оформила дубль - і це при наявності атакувального тріо Михайлюк-Присяжнюк-Козаченко. Що цікаво, Маснюк не лише забиває у цьому чемпіонаті, а і пропускала у власні ворота (двічі від ковалівської команди), адже проти Кобри та частину матчу з Колосом виконувала свої звичні функції на полі, перебуваючи в рамці.

Завдяки цій перемозі "Прикарпаття" піднімається на третю позицію в таблиці і вже в суботу зіграє в Харкові проти дублерок "Житлобуду-2".

Чемпіонат України серед жіночих команд. Перша ліга. 8 тур
18 листопада 2020 року, 14:30, Київ, стадіон "Руснівець"
ЖФК "СДЮШОР-16" (Київ) - ЖФК "Прикарпаття-ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ) 0:3 (0:1)
Арбітр - Зора К. П. (Київ)


Голи: Кузьмин, 35, Маснюк, 73, 85


Попередження: Вакарова, 8, Гріга, 18, Долбіна, 82 - Кравчук, 80
Вилучення: Гріга, 64 (друге попередження)

"СДЮШОР-16": Макарочкіна (Дубовицька, 46), Чорномаз, Бабюк, Словак, Гуцалюк, Гріга, Дмітрієва (Пінчук, 41, Гулей, 63), Долбіна, Вакарова, Тарасенко, Марковеєва. Запасні: Килимиста, Шарук, Колесник.

"Прикарпаття-ДЮСШ-3": Василишин, Вінтоняк, Українець, Єригіна, Кравчук, Кузьмин, Бакай, Лукавська (Миньо Д., 45+1, Миньо Б., 72), Маснюк, Присяжнюк, Козаченко. Запасні: Краснова, Гошій, Харащук, Пилипенко, Острижнюк.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.