- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ярослав Думанський пригадав знайомство з Марадоною на молодіжному чемпіонаті світу

27 Листопада 2020 (18:07)

61-річний екс-гравець "Карпат" (1977-1981) і "Динамо" (1981-1984) Ярослав Думанський пригадав свою зустріч зі славетним аргентинським футболістом Дієго Марадоною на молодіжному чемпіонаті світу в Японії в 1979 році.

"Перш за все хочу висловити співчуття родині Марадони. Без перебільшення, це велика втрата для всього людства, адже аргентинець був легендою, одним з найкращих у світі в своїй професії.

Наші шляхи з ним перетнулися в 1979 році на молодіжному чемпіонаті світу в Японії. Збірна колишнього СРСР, за яку я виступав, зустрічалася в фіналі з аргентинцями і поступилася – 1:3. Один з голів у ворота збірної СРСР, які захищав Віктор Чанов із донецького "Шахтаря", зі штрафного забив саме Марадона, його й визнали найкращим гравцем світового форуму.

Мені пощастило обмінятися футболками з Марадоною. До цього часу вона на видному місці в моєму сімейному спортивному музеї. Є там і золотий годинник фірми "Сейко", яким я був нагороджений, як автор найшвидшого гола чемпіонату.

До речі, в цьому суперництві на 40 секунд мені вдалося випередити саме Марадону. А під час святкового фуршету, на який були запрошені призери чемпіонату, мені вдалося поговорити з Марадоною. Він запам'ятався своєю чарівністю і скромністю."

UA-футбол

 
Коментарі
27. 11 .2020 (18:11) 1212
думаю після такої інформації, пану Ярославу будуть поступати шалені запити на продаж легендарної футболки)

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.