- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Підсумки сезону: Білорусь, Латвія

26 Грудня 2020 (13:30)

SPORT.IF.UA розпочинає цикл підсумкових матеріалів про виступи прикарпатських професіоналів в році, що минає. І розпочнемо з наших чемпіонів в Білорусі та Латвії.

Роман Григорчук ("Шахтьор" Солігорськ, Білорусь)
8 матчів в лізі (5 перемог, 1 нічия, 2 поразки), 1 матч в кубку (1 перемога)

Одним з головних ньюсмейкерів трансферного літа-2020 в Україні став знаний прикарпатський фахівець Роман Григорчук, який очолив білоруський "Шахтьор", замінивши на цій посаді іншого українського наставника Юрія Вернидуба. За підсумком білоруської Вищої ліги-2020 "гірники" під керівництвом нашого земляка вибороли звання чемпіонів, лише в останньому турі випередивши борисовський "БАТЕ". Загалом же Григорчук провів на тренерському містку "Шахтьора" 9 матчів, в яких святкував шість перемог. Додамо, що білоруське "золото" стало третім в колекції прикарпатського наставника після звання чемпіона в Латвії та Казахстані, тож Роман Йосипович увійшов в історію вітчизняного футболу, ставши першим українським тренером, якому підкорились найвищі сходинки чемпіонатів трьох різних країн.

Роман Дебелко (ФК "Рига" Латвія)
16 матчів в лізі (4 голи, 2 попередження), 2 матчі в кубку (1 попередження), 1 матч в Лізі Європи УЄФА

Прикарпатський голеадор Роман Дебелко разом з ФК "Рига" вдруге в кар'єрі виборов звання чемпіонів Латвії. При чому, "містяни" гарантували собі "золото" ще задовго до фінішу Вірсліги. Загалом в чемпіонському сезоні наш земляк відіграв 16 матчів, відзначившись скромними чотирма голами. Тож не дивно, що після завершення сезону стало відомо про те, що "Рига" не продовжуватиме контракт з Дебелком і гравцю було надано статус вільного агента.

Фото: fcshakhter.by, rigafc.lv

Андрій МОКЛЯК

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.