- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Підсумки півріччя. Жінки: Перша ліга

26 Грудня 2020 (19:05)

Продовжуємо знайомити наших читатів з виступами прикарпатських профі в осінній частині сезону 2020/2021. На черзі розповімо про гравчинь, які виступали у Першій лізі жіночого чемпіонату України.

Новий сезон жіночої Першої ліги обіцяв бути насиченим, адже вперше за багато років команди другого дивізіону були об'єднані в одну лігу без поділу на територіальні зони. Втім, традиційні для осені "ковідні" перенесення матчів торкнулись і жіночого футболу, тож сезон видався "рваним", а суперниці провели різну кількість матчів. Забігаючи наперед скажемо, що найбільш прикарпатською командою змагань, окрім, власне, "Прикарпаття-ДЮСШ-3", стала новояворівська "Львів-Янтарочка", честь якої захищають одразу семеро (!) представниць нашого краю.

Яна Тріщук ("Львів-Янтарочка" Новояворівськ)
6 матчів в лізі (1 матч на "нуль")

 

Усі шість матчів від свистка до свистка провела 20-річна голкіперка Яна Тріщук. До того ж, в поєдинку проти "Кобри-ДЮСШ" (3:0) талановита воротарка зуміла залишити свої володіння недоторканими, а в матчі проти "Луганочки" (9:0) всю гру провела... у якості польової (!) гравчині.

Оксана Геник ("Львів-Янтарочка" Новояворівськ)
6 матчів в лізі (2 попередження)

 

Попри юний вік 16-річна Оксана Геник (на фото - №7) застовбила за собою місце в основному складі і відіграла повних шість матчів у поточному сезоні Першої ліги. Втім, захисниця заслужила звання найменш дисциплінованої в команді, напрацюваши на два попередження. 

Тетяна Лайщук ("Львів-Янтарочка" Новояворівськ)
6 матчів в лізі

 

Одна з найбільш досвідчених гравчинь у складі "Янтарочки" є півзахисниця Тетяна Лайщук. 21-річна гравчиня є капітаном команди і незамінною одиницею в тактичних побудовах тренерського штабу, тож провела на полі повні шість поєдинків.

Тетяна Ярема ("Львів-Янтарочка" Новояворівськ)
5 матчів в лізі (3 голи)

 

А от найрезультативнішою серед усього прикарпатського "десанту" є Тетяна Ярема (на фото - №13). 19-річна півзахисниця зіграла п'ять поєдинків, в яких відзначилась трьома забитими м'ячами. Додамо, що наша краянка є другої бомбардиркою команди в поточному сезоні Першої ліги.

Ганна Печенюк ("Львів-Янтарочка" Новояворівськ)
5 матчі в лізі

 

П'ять матчів у складі "Янтарочки" зіграла і Ганна Печенюк. І всі п'ять 19-річна гравчиня розпочинала в стартовому складі новояворівської команди.

Романія Карабінович ("Львів-Янтарочка" Новояворівськ)
5 матчів в лізі

 

Всього два повні поєдинки в поточному сезоні відіграла 19-річна Романія Карабінович (на фото - №14). А загалом в активі Романії п'ять матчів у футболці "Янтарочки".

Мирослава Шовгенюк ("Львів-Янтарочка" Новояворівськ)
4 матчі в лізі

Старожилкою команди можна назвати півзахисницю Мирославу Шовгенюк (на фото - №8), яка захищає кольори команди вже протягом трьох останніх років. В осінній частині Першої ліги Мирослава зіграла скромних 4 матчі, сумарно провівши на полі 263 хвилини.

Фото: Facebook-групи Федерації футболу Яворівського району та ЖФК "Прикарпаття-ДЮСШ №3".

Читайте також:
Наші профі. Підсумки сезону: Білорусь, Латвія

Андрій МОКЛЯК, SPORT.IF.UA

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.