- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Підсумки півріччя: Закордон

27 Грудня 2020 (22:30)

Географія виступів прикарпатських професіоналів в осінній частині сезону виявилась доволі широкою - загалом наші земляки мають статус майстрів у п'яти європейських чемпіонатах. В яких саме - читайте в продовженні циклу матеріалів "Наші профі. Підсумки півріччя".

Ігор Худоб'як ("Етнікос" Ахна, Кіпр)
14 матчів в лізі (2 голи, 5 попереджень)

Наддосвідчений Ігор Худоб'як продовжує "борознити" футбольні простори острівного Кіпру. Щоправда, справи в його "Етнікоса" доволі кепські - за підсумком першої частини сезону клуб з Ахни перебуває у зоні вильоту, посідаючи 13-ту сходинку чемпіонату Кіпру, а відставання від "рятівної" 12-тої позиції складає всього два пункти. "Худік" в поточному сезоні є гравцем основної обойми "Етнікоса", відігравши 14 поєдинків, в яких відзначився двома голами з пенальті та напрацював на п'ять попереджень.

Романа Лукач ("АП Лотос" Ґданськ, Польща)
7 матчів в лізі, 1 матч в кубку

Захисниця Романа Лукач влітку разом з ґданським "АП Лотос" підвищилась у класі і в новому сезоні дебютувала в польській Екстраклясі. Втім, дебют для команди видався "змазаним" - після першого кола "АП Лотос" балансує на межі вильоту, посідаючи десяту сходинку турнірної таблиці. Наша краянка сумарно відіграла вісім поєдинків, більшість з яких розпочинала у стартовому складі команди.

Мар'яна Іванишин ("Хаяса" Гюмрі, Вірменія)
3 матчі в лізі

Ексзахисниця національної збірної України Мар'яна Іванишин восени змінила клубну прописку, перебравшись з табору ізраїльського "Хапоеля" до вірменсього клубу "Хаяса", який був створений у 2020-му році. Вже в першому для себе сезоні чемпіонату Вірменії "Хаяса" з потужним складом (окрім Іванишин, честь клубу захищає ще три українки, а очолює команду знаний український фахівець Володимир Рева) зимуватиме на другій сходинці змагань, програючи лідеру "Алешкерту" всього три залікові пункти. Додамо, що Іванишин поки взяли участь лише у трьох поєдинках команди в осінній частині сезону.

Вадим Червак ("Спарта Б" Прага, Чехія)
7 матчів в лізі

21-річний Вадим Червак після піврічної оренди в словацькому "Міхайловіце" влітку повернувся до табору чеської "Спарти". На жаль, закріпитись в основі найтитулованішого клубу Чехії захисник не зумів, тож був заявлений за дублюючий склад, який виступає в третьому за рангом дивізіоні місцевого футболу - Чеській футбольній лізі. І виступає доволі вдало, виборовши звання "зимового" чемпіона змагань. Прикарпатський захисник є основним у складі "Спарти Б" - загалом взяв участь у семи матчах команди, левову частку яких розпочинав зі стартових хвилин.

Максим Куліш (ФК "Сеніца" Словаччина)

Нападник Максим Куліш влітку поточного сезону міг опинитись у складі "Прикарпаття". І, як відомо, навіть приїздив на оглядини до табору Команди рідного краю. Але тоді щось у нього не "зрослось" з "Прикарпаттям", тож відправився шукати новий клуб. І вже в листопаді уклав річний контракт з представником словацької Фортуни ліги ФК "Сеніца". На жаль, через бюрократичні аспекти він так і не зміг вийти на поле у футболці свого нового клубу в осінній частині сезону.

Фото: sparta.cz, Facebook-сторінки FC Hayasa, AP Lotos, FC Ethnikos.

Читайте також:
Наші профі. Підсумки півріччя. жінки: Перша ліга
Наші профі. Підсумки сезону: Білорусь, Латвія

Андрій МОКЛЯК, SPORT.IF.UA

 
Коментарі
31. 12 .2020 (19:05) Kristo
Наші - це ті, хто грає в Прикарпатті!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.