- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Підсумки півріччя: Друга ліга ПФЛ (ОНОВЛЕНО)

29 Грудня 2020 (22:15)

Продовжуємо підбивати підсумки виступів прикарпатських профі в осінній частині сезону 2020/2021.

Група А

Володимир Сениця ("Епіцентр" Дунаївці)
6 матчів в лізі, 2 матчі в кубку

 

Новачок професіонального футболу України "Епіцентр" з Дунаївців влітку поповнився двома гравцям з Івано-Франківщини. Мова йде про одного з лідерів ФК "Калуш" Володимира Сеницю, який перебрався до табору "будівельників" на правах вільного агента. У новому клубі захисник провів шість матчів, тим самим допомігши "Епіцентру" завершити осінню частину сезону на третій сходинці групи А Другої ліги.

Святослав Лаврук ("Епіцентр" Дунаївці)
4 матчі в лізі (2 попередження)

А от справи в іншого ексоборонця "Калуша" та "Прикарпаття" Святослава Лаврука в "Епіцентрі" поки не надто вдалі. Загалом восени наш земляк відіграв чотири матчі, сумарно провівши на полі 89 хвилин.

Тарас Ільницький ("Чайка" Петропавлівська Борщагівка)
4 матчі в лізі (1 перемога, 1 нічия, 2 поразки), 1 матч в кубку (1 поразка)

Історія вихованця бурштинського футболу Тараса Ільницького та петропавлівської "Чайки" добігла до завершення восени. Зокрема, після однієї перемоги в п'яти стартових матчах нового сезону клуб вирішив припинити співпрацю з 37-річним наставником.

Дмитро Шостак ("Карпати" Львів)
8 матчів в лізі (1 гол), 1 матч в кубку

Всі ми знаємо сумну історію львівських "Карпат", які зараз "барахтаються" в низах Другої ліги. У складі "левів" на підвищення пішов Дмитро Шостак, який перейшов з ДЮФЛУ (!) одразу до професіональної команди. Втім, в осінній частині сезону 17-річний півзахисник виходив лише з-під заміни, сумарно зігравши лише 170 хвилин у восьми поєдинках.

Група Б

Володимир Федорів ("Метал" Харків)
11 матчів в лізі (4 голи, 3 попередження), 1 матч в кубку (1 попередження)

Досвідчений вихованець франківського ВПУ-21 Володимир Федорів влітку перебрався до дебютанта Другої ліги ФК "Метал". У новому клубі 33-річний оборонець одразу завоював місце в основі, а загалом відіграв в осінній частині сезону відіграв 12 матчів, в яких відзначився чотирма забитими м'ячами. За підсумком осені "Метал" посідає першу сходинку у групі Б Другої ліги.

 Олександр Нестерук ("Енергія" Нова Каховка)
6 матчів в лізі (2 голи, 1 попередження), 1 матч в кубку

Свій другий сезон у складі новкаховської "Енергії" проводит захисник Олександр Нестерук. Щоправа, восени молодий оборонець зіграв всього поєдинків у складі "енергетиків", а його команда зимуватиме на сьомій позиції групи Б Другої ліги.

Фото: Facebook-сторінки ФК Агробізнес, ФК Чернігів, ФК Метал, ФК Енергія.

Читайте також:
Наші профі. Підсумки півріччя: Закордон
Наші профі. Підсумки півріччя. Жінки: Перша ліга
Наші профі. Підсумки сезону: Білорусь, Латвія

Андрій МОКЛЯК, SPORT.IF.UA

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.