- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Підсумки півріччя: молодіжні ліги УПЛ

04 Січня 2021 (21:15)

Прикарпатські футболісти-професіонали встигли "засвітитися" і в чемпіонатах U-21 та U-19, захищаючи як кольори флагмана юнацького футболу, так і новачків змагань. Детальніше - читайте у черговому матеріалі серії "Наші профі. Підсумки півріччя".

Михайло Хромей ("Шахтар" Донецьк)
7 матчів в чемпіонаті U-21 (1 гол), 4 матчі в чемпіонаті U-19 (1 гол)

Цікаво, та найбільш прикарпатською командою в молодіжних лігах УПЛ (U-21 та U-19) став... донецький "Шахтар". Найкращі результати серед усіх поки демонструє франківчанин Михайло Хромей. 17-річний півзахисник розпочав футбольну осінь в команді U-19 і, відігравши чотири поєдинки, був переведений до дублю "гірників", де застовбив за собою місце в основній обоймі. Загалом в активі нашого земляка 11 матчів в обох лігах та два забиті м'ячі.

Артур Микитишин ("Шахтар" Донецьк)
4 матчі в чемпіонаті U-21, 11 матчів в чемпіонаті U-19 (3 голи)

 

Вихованець Надвірнянської ДЮСШ Артур Микитишин став одним з основних в тактичних схемах головного тренера команди U-19 Оскара Ратулутра - всього 17-річний нападник провів 11 матчів, в яких відзначився трьома голами. Окрім того, Артур долучався до ігор дублю, за який провів 4 поєдинки.

Назарій Гаврилюк ("Шахтар" Донецьк)
2 матчі в чемпіонаті U-21, 11 матчів в чемпіонаті U-19 (1 попередження)

Як і Микитишин, в основі "Шахтаря" U-19 "засвітився" і вихованець коломийського футболу Назарій Гаврилюк. Загалом 17-річний оборонець провів 11 матчів, які розпочинав з перших хвилин і двічі залучався до ігор дублюючого складу "гірників".

Дмитро Гуменяк (ФК "Минай")
10 матчів в чемпіонаті U-21

У дублюючому складі ФК "Минай" осінню частину сезону провів півзахисник Дмитро Гуменяк (№19). В активі 19-річного гравця 10 поєдинків в чемпіонаті U-21, половину з яких розпочинав у стартовому складі закарпатської команди.

Владислав Бучакчийський ("Рух" Львів)

Вихованець надвірнянського футболу Владислав Бучакчийський, пройшовши школу "УФК-Карпат", моршинської "Скали" та "ВІК-Волинь" влітку уклав перший професійний контракт з львівським "Рухом". Втім, 17-річний футболіст так і не дебютував у складі "жовто-чорних", жодного разу не потрапивши до заявки команди на матчі осінньої частини сезону.

Фото: shakhtar.com.

Читайте також:
Наші профі. Підсумки півріччя. Жінки: Вища ліга
Наші профі. Підсумки півріччя: Друга ліга
Наші профі. Підсумки півріччя: Закордон
Наші профі. Підсумки півріччя. Жінки: Перша ліга
Наші профі. Підсумки сезону: Білорусь, Латвія

Андрій МОКЛЯК, SPORT.IF.UA

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.