- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Підсумки півріччя: Перша ліга

05 Січня 2021 (20:15)

Підсумки виступів прикарпатських футболістів у Першій лізі чемпіонату України в новому матеріалі циклу "Наші профі. Підсумки півріччя".

Богдан Оринчак ("Волинь" Луцьк)
11 матчів в лізі (4 голи, 3 попередження)

Влітку 2020-го нападник Богдан Оринчак зі скандалом достроково повернувся з оренди з "Минаю" до львівського "Руху". Втім, місця в обоймі "жовто-чорних" для гравця не знайшлось, тож Оринчак перейшов до табору луцької "Волині". У складі "хрестоносців" 27-річний нападник заграв по-новому яскраво, всього провівши 11 матчів у Першій лізі та забивши при цьому 4 голи. За підсумком осені Оринчака було визнано кращим гравцем "Волині" за версією вболівальників.

Владислав Приймак ("Волинь" Луцьк)
11 матчів в лізі (3 попередження), 1 матч в кубку (1 попередження)

Ще одним новачком "Волині" влітку став Владислав Приймак, який перебрався до Луцька з ФК "Львів". 24-річний оборонець став основним в тактичних схемах Василя Сачка - всього в активі нашого земляка 12 матчів, які неодмінно розпочинав з перших хвилин.

Олександр Лучик ("Альянс" Липова Долина)
14 матчів в лізі (1 попередження), 2 матчі в кубку
 

Другий сезон у складі новачка Першої ліги "Альянсу" проводить півзахисник Олександр Лучик. У першій частині сезону наш земляк був гравцем основи "аграріїв", втім, ближче до кінця футбольної осені втратив місце в обоймі, тож здебільшого виходив на 15-20 хвилин у другому таймі. Всього в активі півзахисника 16 поєдинків у Першій лізі та Кубку України.

Віталій Жупанський ("Нива" Тернопіль)

Голкіпер Віталій Жупанський, який раніше захищав кольори ФК "Львів" та "Вересу" на молодіжному рівні, восени уклав контракт з тернопільською "Нивою". На жаль, в осінній частині сезону 20-річний страж воріт так і не виходив на поле у футболці свого нового клубу.

Читайте також:
Наші профі. Підсумки півріччя: молодіжні ліги УПЛ
Наші профі. Підсумки півріччя. Жінки: Вища ліга

Наші профі. Підсумки півріччя: Друга ліга
Наші профі. Підсумки півріччя: Закордон
Наші профі. Підсумки півріччя. Жінки: Перша ліга
Наші профі. Підсумки сезону: Білорусь, Латвія

Андрій МОКЛЯК, SPORT.IF.UA

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.