- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Футбольні протистояння батьків вихованців Академії НФК "Ураган"

23 Лютого 2021 (17:03)

20-21 лютого пройшов перший у своїй історії турнір батьків юних вихованців Академії НФК «Ураган» «Academy Uragan Parents Cup».  Дійство відбулося на майданчику зі штучним покриттям під куполом спорткомплексу Академії НФК «Ураган».

У перший день протистоянь  під час ігор гравці показали захоплюючі двобої. Пресинг, відчайдушна боротьба за м’яч, точні паси, бажання перемоги перенасичували кожну гру. Батьки показали високі технічні вміння та потішили багатьма забитими голами!

Результати протистоянь першого дня
Група А
Батьки 2012 р. н. - Батьки 2014 р. н. - 4:1
Батьки 2014 р. н. - Батьки 2011 р. н. - 5:3
Батьки 2011 р. н. - Батьки 2012 р. н. - 4:7

Група В
Батьки 2010 р. н. - Батьки 2013 р. н. - 2:3
Батьки 2013 р. н. - Батьки 2009 р. н. - 6:3
Батьки 2009 р. н. - Батьки 2010 р. н. - 6:3

Другий день змагань «Academy Uragan Parents Cup» був багатий на божевільні перестрілки, феєричні моменти та ефектні голи! Всі матчі позначились високою емоційністю гравців та палким бажанням здолати суперника. У кожній грі гравці показували свою самовіддачу та націленість на перемогу!

Протистояння цього дня завершились з рахунками:
Батьки 2011 р. н. - Батьки 2010 р. н. - 5:5
Батьки 2010 р. н. - Батьки 2014 р. н. - 2:2
Батьки 2014 р. н. - Батьки 2011 р. н. - 10:3
Батьки 2013 р. н. - Батьки 2009 р. н. - 4:2
Батьки 2009 р. н. - Батьки 2012 р. н. - 4:8
Батьки 2012 р. н. - Батьки 2013 р. н. - 5:1

Таким чином, у підсумку зіграних матчів почесне 1-ше місце посіла команда Батьків 2012 р. н.; срібло здобули Батьки 2013 р. н.; бронза - Батьки 2009 р. н.; четверте місце - Батьки 2014 р. н.; п’яте місце - Батьки 2010 р. н.; шосте місце - Батьки 2011 р. н.

Дякуємо командам за гарні ігри та яскраві голи! Бажаємо натхнення та захоплюючих моментів з Академією НФК «Ураган»! Зі свого боку маємо надію, що організація таких турнірів стане доброю традицією та змагання будуть проходити щороку до Дня Народження Академії, а саме 28 вересня!

Академія НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.