- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Юність» Верхня – «Збора» – 1:1. Огляд

06 Березня 2021 (11:29)

Вночі напередодні матчу на Львівщині розпочався сніг, який не припинявся аж до закінчення зустрічі. Поєдинок довелось перенести на пів години, адже техніка не встигала прибирати сніг з футбольного поля.

Сам матч відбувався доволі жваво, обидві команди провели гру на високих швидкостях. У першому таймі більшою територіальною перевагою володіли верхнянці, втратив

ши кілька добрих нагод для відкриття рахунку (чого лише вартує вихід Шевченка Святослава віч-на-віч з голкіпером зборян). Всі найцікавіші події сталися в другій половині зустрічі. Спочатку за розмови з арбітром отримав червону картку Подолюк Ігор. За хвилину потому Збора відкрила рахунок: після подачі кутового сумбуром скористався Гудак Степан, пробивши у ствір воріт, м’яч рикошетом від Канюка залетів у ворота. Верхнянці зрівняли за дві хвилини: Гудак Роман обікрав захисника зборян, продовжив по флангу на Шевченка, Свят прострілив вздовж воріт, а Герин Назар замкнув на дальній штанзі.

До закінчення поєдинку обидві команди могли вирвати перемогу, але рахунок на табло залишився без змін, 1:1.

«Юність» Верхня – «Збора» – 1:1 (0:0)
05.03.2021, товариський матч (стадіон «Довге-арена» Стрийський р-н)
Голи: Гудак Степан’64 (0:1, рикошет Канюк Андрій), Герин Назар’66 (1:1, асист Шевченко Святослав)

Стартовий склад ФК «Юність»: Макогон Михайло – Канюк Андрій (с), Подолюк Ігор, Гладковський Сергій, Долотко Ігор – Лаврук Святослав, Курташ Роман, Гудак Роман, Мельник Святослав, Шевченко Святослав – Москалик Роман.

На заміну виходили: Пришляк Назар, Цюпер Олександр, Герин Назар, Слободян Андрій.

Юність Верхня

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.