- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Роман Дебелко: "Мрію потрапити в першу команду"

13 Березня 2011 (11:12)

Молодий футболіст з Коломийського району восени минулого року потрапив у склад дублюючої команди донецького "Металурга". Це найбільше досягнення юнацького футболу Прикарпаття у минулому році. Одразу ж після приходу в команду Роман став одним з її лідерів та кращим бомбардиром після першого кола. На його рахунку 5 голів та 2 результативні передачі. Мрія Романа - перша команда. Про особливості перебування у "Металурзі" - з перших уст.
 

- Розкажи про себе, про перші кроки у футболі... Хто навчав тебе азам цієї гри?
- Любов до футболу появилась ще в дитинстві, змалку мріяв стати професійним футболістом... Першими тренерами були Петро Петрович Грабець та Олексій Роман. А от перший раз я себе проявив на районному рівні, на турнірі "Шкіряний м'яч", де став кращим гравцем своєї команди...

- Як сталось так, що ти потрапив у донецький "Металург"?
- У 2009 році проходив міжрегіональний турнір, де я виступав за збірну Івано-Франківської області, там мене помітив тренер Донецької області і запросив у "Металург". Згодом я поїхав на оглядини, після яких мене залишили у команді.
 

- Як тебе прийняли у команді? Адже всім відомо про "дружбу" сходу та заходу України...
- Чесно кажучи думав приймуть гірше... Але ставлення до мене, таке ж саме, як і до інших гравців команди (сміється).
 

- Як ти ставишся до головного тренера своєї команди? Адже у минулому він був відомим гравцем...
- Сергій Юрійович Шищенко ще доволі молодий тренер, який сам недавно закінчив футбольну кар'єру, тому все розуміє. Мені дуже приємно тренуватись під опікую такого тренера.
 

- Чи є у тебе друзі з основної команди?
- Звичайно є, тут кожен один одного знає. Я б скоріше сказав, що це партнерські відносини.

- А хто кумир Романа Дебелка у футболі?
- Не знаю... (задумується). Напевно раніше - Андрій Шевченко, тепер є й молодші зірки світового футболу від котрих треба брати найпозитивніше.

- Чи задоволений ти своєю грою у першому колі та які плани у тебе на майбутнє?
- Більше задоволений, ніж ні. Тому що за проведені 10 матчів в основі, забив 5 голів і віддав 2 результативні передачі. А щодо планів: ну, як всі футболісти в такому віці, стараюсь попасти в першу команду і закріпитись там в основі.

- Чи часто ти буваєш вдома? Чи спілкуєшся з колишніми партнерами по команді?
- Відпускають не часто, але при першій же можливості стараюсь приїжджати. А щодо колишніх партнерів по команді, то я звичайно ж підтримую зв'язок з ними, проте не з усіма.

- Який матч за "Металург" вважаєш найкращим для себе?
Це напевне була гра із запорізьким "Металургом", де ми на виїзді здобули 3 очки і в якій я відзначився дублем. Рахунок того матчу 2-1 на нашу користь.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.