- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Мостовий близький до відставки

05 Квітня 2021 (22:24)

Після сьогоднішньої поразки в Одесі від "Чорноморця", крісло під головним тренером "Прикарпаття" Русланом Мостовим захиталося з новою силою. По суті, наступна домашня гра проти "Кременя" може стати останньою для наставника.

 В мережі Фейсбук в ході обговорення гри на сторінці одного з прикарпатських вболівальників (https://www.facebook.com/fcss88), міський очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків на запитання щодо відставки Руслана Мостового відповів, що у випадку програшу в наступному матчі проти "Кременя", головний тренер "Прикарпаття" буде звільнений. 

Нагадаємо, що зараз франківці посідають 14-те місце, а відрив від зони вильоту складає лише одне очко. Останній раз "Прикарпаття" перемагало ще 15-го листопада, а безвиграшна серія налічує вже 5 матчів. За час роботи наставника команда не домонструє очікуваного результату. Можливо Руслану Івановичу не варто залишатися до суботи, а самостійно піти у відставку... 

 
Коментарі
5. 4 .2021 (23:21) Ігор
У випадку поразки дома від Кременя,Мостовий буде звільнений-сказав мер Так хочу сказати,що навіть нічия-рівносильна поразці Його звільняти треба було ще пару турів назад або взагалі не призначати Хай повертається тренувати юнаків Волинськоі області Незнаю за які заслуги його сюди призначили Тут потрібен І.Юрченко,той би научив іх дисципліни,бо іі нема або Кварцяного! Бо склад не поганий а просто нема дисципліни і хорошого тренера А мер крім всього цього нехає шукає клубну базу і займається стратегією розвитку,бо стратегія за виживання 3 рік підряд уже мяко кажучи набридла

5. 4 .2021 (23:23) Kristo
А раптом не програють?? Тоді ще й наді будемо дивитися на ті муки???

6. 4 .2021 (15:55) Katso (Кацо)
Створюється таке відчуття. що команда РІДНОГО КРАЮ стає нікому не потрібною і її "тупо зливають"!!!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.