- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Кубок чемпіонів міст та районів області: анонс матчів 1/4 фіналу

01 Квітня 2011 (23:35)

В суботу відновлюються змагання доволі цікавого турніру - Кубку чемпіонів міст та районів області, участь в якому беруть переможці районних чемпіонатів. Клуби відповідально ставляться до участі в турнірі. Інколи, особливе бажання перемогти призводить до порушення Регламенту (наприклад, залучення гравців з обласного чемпіонату). А вже в неділю відбудуться матчі у відповідь цієї стадії змагань. Так що вже скоро знатимемо півфіналістів Кубку чемпіонів-2011.

До 1/4 фіналу Кубку чемпіонів міст та районів області вийшли кращі команди Калуського, Галицького, Долинського, Тисменицького, Косівського, Богородчанського, Городенківського, Снятинського районів. До речі, із всіх чвертьфіналістів лише видинівський "Прут" із Снятинщини ставав вже переможцем цього турніру. На стадії 1/4 фіналу видинівці зіграють із вільхівецькою "Чайкою". Перший матч відбудеться на Городенківщині. Варто виділити пару ФК "Тужилів" (ще не так давно ця команда грала в обласному чемпіонаті) та ФСК "ГалВапно". Останні цього року стартуєть в першій лізі чемпіонату області. І саме чемпіон Галицького району ставав переможцем минулорічного розіграшу турніру. В інших парах між собою зійдуться "Свіча" (Вигода, Долинщина) - "Колос" (Братківці, Тисмениччина) та "Кремінь" (Пістинь, Косівщина), ФК "Дзвиняч" (Богородчанщина).

Кубок чемпіонів міст та районів області 2010-11
1/4 фіналу. Перші матчі. 2 квітня

ФК "Тужилів" - ФСК "ГалВапно"
"Свіча" (Вигода) - "Колос" (Братківці)
"Кремінь" (Пістинь) - ФК "Дзвиняч"
"Чайка" (Вільхівці) - "Прут" (Видинів)
Матчі-відповіді відбудуться в неділю, 3 квітня. Початок о 15:00

Переможці турніру
2010 рік - ФСК "Яблунів" (Галицький р-н)
2009 рік - "Лістер" (Лісна Тарновиця, Надвірнянський р-н)
2008 рік - "Оболонь" (Оболоня, Долинський р-н)
2007 рік - "Ураган" (Черніїв, Тисменицький р-н)
2006 рік - "Прут" (Видинів, Снятинський р-н)
2005 рік - "Прут" (Видинів, Снятинський р-н)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.