- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатське дербі: буде технічна поразка?

02 Квітня 2011 (09:15)

Нещодавнє прикарпатське дербі, у якому, образно кажучи, йшла боротьба за збереження прописки, завершився минулого п’ятничного вечора бойовою "мировою". Гравці та тренери обох команд, забувши про помилки та прикрість недобраних очок, зосередилися вже на майбутніх суперниках, як раптом підвалини неофіційного футболу струсонула новина: у поєдинку в Бурштині у складі господарів відіграв усі дев’яносто хвилин дискваліфікований гравець. А отже, команді-господарю, якщо така інформація справжня, можуть загрожувати серйозні дисциплінарні санкції, аж до присудження у поєдинку технічної поразки.
Про те, що така інформація не є "качкою", підтвердив інспектор першої ліги ПФЛ Олег Голубєв, розповівши, що мова йде про 28-річного оборонця Ігоря Долотка. Одначе ствердної відповіді на питання, чи мусив цей футболіст пропускати гру, за словами Голубєва, ПФЛ дати не може, оскільки з’ясовується ситуація, чи був футболіст на момент даного поєдинку дискваліфікований.
Олег Віталійович зазначив, що зараз Професіональна футбольна ліга направила до Федерації футболу України листа з проханням проконсультувати, як належить діяти у цій ситуації. А також повідомив, що найближчими днями відбудеться засідання Дисциплінарного комітету ПФЛ, на якому буде ухвалене рішення з даного питання.
 
А ось яку версію подав представник "потерпілої" сторони, президент ФК "Енергетик" (Бурштин) Мирослав Лотоцький:
— Наш футболіст Ігор Долотко отримав червону картку (матч 19 туру Буковина — Енергетик — прим. авт.). Його дискваліфікували на два матчі (рішення Дисциплінарного комітету ПФЛ від 17 листопада 2010 р. — прим. авт.). На момент матчу з "Прикарпаттям" гравець уже відбув дискваліфікацію. Однак перед поєдинком ми побачили на сайті ПФЛ інформацію про те, що футболіст Ігор Долотко мусить пропустити гру. Ми звернулися до адміністрації ПФЛ із проханням пояснити ситуацію. Відповідальний працівник запевнив нас, що інформація на сайті з’явилася помилково, і в четвер (напередодні матчу) інформацію про дискваліфікацію гравця було знято. І вже на саму гру ми випускали Долотка не самовільно, а керуючись тим, що гравцеві фактично дозволено брати участь у матчі.
Провини клубу в цій ситуації немає! Є спеціальні працівники, які ведуть облік жовтих, червоних карток тощо і отримують за це платню із внесків футбольних клубів. Тим більше, що ми проводили консультації з технічними працівниками ПФЛ і кураторами першої ліги. Надалі я  вимагатиму як віце-президент ПФЛ належного ставлення працівників ПФЛ до своєї роботи, інакше недбалих працівників доведеться замінювати» — зазначив Лотоцький.
 
Досить толерантно прокоментував ситуацію президент клубу команди-суперниці "Прикарпаття" Анатолій Ревуцький:
— Не знаю, хто міг підставити так "Енергетик", або ж припуститися такої жахливої помилки, але «Прикарпаттю» і мені як президенту цього клубу очки у такий спосіб, як технічні поразки, не цікаві і не потрібні. Я не зловтішаюся з "Енергетика". Інформація про те, що дискваліфікований гравець відіграв матч, до нас надійшла з Федерації футболу України. Наскільки мені відомо, гравець Долотко мав пропускати матчі аж до 30 березня», — зазначив Анатолій Миколайович.
Ситуацію прокоментував і відомий вітчизняний футбольний фахівець Костянтин Віхров:
— Якщо гравець отримав одразу червону картку, він має бути відсторонений на той термін, який йому присудить Дисциплінарний комітет ПФЛ. У даному випадку це два матчі. Однак не треба забувати, що крім цього ведеться окремо ще й облік жовтих карток. Якщо гравець отримав у матчі жовту картку, а вона у нього четверта, то він має пропустити ще один матч. А якщо це восьма, то два, — зазначив Костянтин Львович.
Від "Українського футболу": підрахувавши кількість жовтих карток у поточному сезоні в захисника «Енергетика» Ігоря Долотка, визначено, що у матчі "Буковина" — "Енергетик" гравець отримав восьму жовту картку. Логічно, що пропускати він зобов’язаний не два матчі, як йому присудив ДК ПФЛ, а чотири (тобто два плюс два).

Джерело
 
Коментарі
2. 4 .2011 (10:22) Гість
Треба ретельно перевірити склади десятьох нашіх попередніх суперників на предмет гри діскваліфікованих гравців. Якщо "добре" перевірити, то ми вже будемо претендентами на підвищення в класі :-)

2. 4 .2011 (11:46) Татарин
Голубєв АЛЕЖКА як був кретином-таким і здохне! як його папік ханигою був-а цей примітивний кар'єрист та ще й з совдепісвськими манерами :йому всі повинні як земля когоспу... Гнати таких мерзотників з ПФЛ треба!
2. 4 .2011 (12:52) Гість
на сайті ПФЛ Долотка не було в числі дискваліфікованих! Протупило ПФЛ, а за що очки знімати? рятувати Прикарпаття? питання, чи є смисл? а Енергетик ще побореться і може Дністер викине, то для чого йому палиці в колеса сунути...

2. 4 .2011 (17:41) Гість
скорзонера взяла прику зразу появились гроші на футболістів з примєр ліги от вони цю інформ і пустили!нафіга їм команда в 2 лізі!длф прики куплять місце в 1 лізі!
2. 4 .2011 (20:03) Гість
А Бурштин Газпром взяв. Вже купують футболістів премєр ліги. Вже купили Заварова і ведуть перемови з Леоненко. І в ПФЛ вже назад відкупили очко в грі з Прикарпаттям. В Газпрома грошей більше

2. 4 .2011 (21:23) Гість
я чув шо ревуцький з абрамовичем командами помінялись!НОВИЙ ПРЕЗИДЕНТ ФК ПРИКАРАПТТЯ Р.АБРАМОВИЧ!

3. 4 .2011 (09:43) Гість
Тепер здійсниться мрія малого Ревуцького він стане гравцем ЧЕЛСІ !!!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.