- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Нафтовик - Прикарпаття: анонс матчу

03 Квітня 2011 (11:22)

Трохи більше року тому саме в Охтирці франківське "Прикарпаття" розпочинало весняну частину першолігового чемпіонату. Тоді на засніженому полі стадіону "Нафтовик" команди розішлися миром 1:1. Цього року на снігу вже не доведеться грати. І в порівнянні з минулим роком, сучасне турнірне становище "Прикарпаття" набагато гірше.

"Нафтовик-Укрнафта" - "Прикарпаття"
4 квітня, 18:00
Охтирка, стадіон "Нафтовик"
Арбітр: Ноздрачев А.М. (Харків)
Асистенти: Данильченко Є.А. (Луганськ), Холодинський О.В. (Харків)
4-й арбітр: Паращенко О.М. (Суми)
Інспектор ФФУ: Оганесян К.М. (Луганськ)

"Прикарпаття", враховуючи якість гри команди, практично втратило шанси на збереження місця в першій лізі на наступний сезон. Відставання франківців від "зони спасіння" складає 13 очок. Це за одинадцять турів до завершення чемпіонату. Ліквідувати таку фору при відсутності необхідних фінансових ресурсів співрозмірне із перемогою на чемпіонаті Європи для збірної України. Та все-таки, необхідно виходити на матчі та грати до останнього. Не просто догравати, а якісно, на скільки вистачає кваліфікації, виконувати власну роботу. "Нафтовик" в весняній частині чемпіонату провів три матчі. В двох виїзних поєдинках проти "Буковини" та "Чорноморця" охтирці програли з однаковим рахунком 2:1. А от в домашній грі проти "Олександрії" команда Сергія Мізіна здобула мінімальну, але впевнену перемогу - 1:0.

В першому колі, саме в матчі проти "Нафтовика" "Прикарпаття" зуміло перервати свою п'ятиматчеву програшну серію, обігравши підопічних Сергія Мізіна із рахунком 2:0. А взагалі між собою суперники зустрічали 21 раз.Відчутна перевага на стороні господарів: 9 перемог "нафтовиків" при 3-ох звитягах "прикарпатців" та 9 матчів завершились внічию. Статистика ігор в Охтирці ще більш катастрофічна для команди Миколи Пристая. В десяти поєдинках на стадіоні "Нафтовик" господарі здобули шість перемог, чотири матчі завершились миром. А "прикарпаття" жодного разу не перемагало в Охтирці.

Одразу троє футболістів "Прикарпаття" пропустять анонсований матч через дискваліфікацію. Це Микола Ревуцький, Олександр Микуляк та Сергій Логінов. Відсутність двох останніх є значною втратою для команди в цьому матчі. В "Нафтовика" таких проблем не спостерігається.

Прогноз: 2:0

 
Коментарі
3. 4 .2011 (12:18) Гість
Потрібна тільки перемога!!! Ні 2-й лізі!!!
3. 4 .2011 (12:36) Галуш
Прощо ти говориш!2 лiга це ще супер!З такою грою їм на область грати!

3. 4 .2011 (13:20) Гість
3:0

3. 4 .2011 (14:10) Гість
галуш ди задалбал!почекай пару ігор прика зіграєтся!ніяка 2 ліга!ми лишимся в 1 КРАПКА!НАФТОВИК далеко не гранд на РУСІ вони здули 2:0
3. 4 .2011 (14:21) Гість
ти хоть віриш в те що говориш?вони лузери і цим все сказано
3. 4 .2011 (14:41) Гість
Чуєш,лузере,не суди по собі
3. 4 .2011 (14:21) Галуш
Чекати вже нема коли!Вони мали з 1 ігри всіх рубати-команди набагато слабші Нафтовика.А так 2 ліга і крапка.

3. 4 .2011 (15:16) Гість
я вірю в шо кажу!єслі вони на твою думку лузери то ненадо тут всім це казати може хтось віре в краще майбутнє!такі як ти приходять на стадіон і і попускають команд!
3. 4 .2011 (15:55) Гість
вже в таке майбутнє 4 роки вірив і шо з того?а?ПОСТІЙНО ОДНЕ І ТЕ САМЕ

3. 4 .2011 (15:30) Гість
По спортивному принципу вилетять без питань. Але буде ще багато інших чинників,через які При-тя залишиться: це фінансові проблеми чемпіонів другої ліги,або розформування 1 ліги на дві зони (що вже обговорювалось),або допомога дружнього сусіда,коли Енергетик стане При-тям,і переїде до Станіслава. Хай живе пріка,вона невмируща.
3. 4 .2011 (17:44) Галуш
Так При-ка не вмируща.2050 рік фінал міжгалактичної лiги чемпіонів фк При-ка-фк Марс.Не буде з Прика гранда футболу максимум середнячок 1 лiги через 2 роки.Не буде з При-ки 2 Говерли.ПРИВАТ просто гроші відмиє i на цюму все закiнчиться.ТАК ЩО ВПЕРЕД НА 2 лiгу!

4. 4 .2011 (10:36) Старпер
Для того, що би залишитися в першій лізі Прикарпаття повинно було отримати гроші ще в грудні 2010 року. Укомплектувати команду добрими гравцями, а не тільки пенсіонерами, провести на високому рівні передсезонні сбори. І як підготовлена команда перемагати Дністер 2-0, Енергетик 2-1 і Геліос 3-0. Ось тоді можно було би розмовляти про щось. А зараз маємо те, що маємо. Вірити в команду - це добре, але треба ще і тверезо на це дивитися. Дехто, наприклад вірить, що Запорожець обжене Мерседес. Ну вірить і все! І цим тішиться.Йому від цього добре і це теж не погано, але реалії набагато сумніші, нажаль...

4. 4 .2011 (12:52) мир
мають виграти наш мессі не буде грати
4. 4 .2011 (13:08) Гість
то наш єдиний козир!

4. 4 .2011 (15:23) Demian
Взагалі якось дивно буде, якщо При-ка понизиться у класі. Скоріш за все дійсно 1 ліга буде реорганізована. Дай Бог, щоб так і сталося. Бо в іншому випадку є реальні шанси на те, що і При-ка і Енергетик вилетять. Але куда вилетять і чи долетять туда, куда вилетять - справжнє Шекспірівське запитання.

4. 4 .2011 (19:50) Гість
ПОЗОРНИКИ БЛІН,ЛИШАЙТЕСЬ В ОХТИРЦІ,В ФРАНКІВСЬК НЕПРИЇЗЖАЙТЕ НАВІТЬ.БРАВО РЕВУЦЬКИЙ.БРАВО

4. 4 .2011 (20:01) мир
це вже все ,догрались
4. 4 .2011 (20:59) Гість
Прику не вигнати з 1-ї ліги!!!

4. 4 .2011 (21:05) Гість
файно є))))))))))

4. 4 .2011 (21:14) Хома-віруючий
Віримо в команду!!! Вона може ще більше програвати!

4. 4 .2011 (22:43) Гість
Хватить позоритись,"професіонали"!!! Що Бурштин,що Франківськ. Краще зніміться достроково. Кожен рік одно і тоже. Зав'язуйте з футболом. У вас краще вийде на орному полі працювати,скоро якраз розпочнуться весняно-польові роботи! Всі садити картоплю!!!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.