- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Енергетик - Арсенал: анонс матчу

03 Квітня 2011 (13:00)

Завтра в Бурштині місцевий "Енергетик" прийматиме білоцерківський "Арсенал". Бурштинцям, враховуючи їхнє турнірне становище, необхідно перемагати суперника. Підопічні Сергія Пташника знаходяться в зоні вильоту. Додатково, загрожує втрата ще одного очка у випадку зарахування технічної поразки в матчі проти "Прикарпаття". "Арсенал" трохи краще себе почуває, перебуваючи на одинадцятому місці.

"Енергетик" - "Арсенал" (Біла Церква)
4 квітня, 17:00
Бурштин, стадіон "Енергетик"
Арбітр: Митровський М.М (Ужгород)
Асистенти: Староста І.І., Гарлач І.І. (обидва - Ужгород)
4-й арбітр: Луцький В.В. (Івано-Франківськ)
Інспектор ФФУ: Прозоровський М.П (Вінниця)

Відео онлайн-трансляція тут

На весні 2011 року "Арсенал" грає виключно внічию. При чому два із трьох матчів завершувалися безгольовою нічиєю. Білоцерківська команда, хоч і займає доволі комфортне одинадцяте місце в турнірній таблиці, ще не гарантувала собі місце в дивізіоні на наступний сезон. Відрив від зони вильоту складає лише п'ять очок. Так що "Арсенал" в Бурштині намагатиметься заробити три дуже важливих очки.
Через дискваліфікацію гру пропускатимуть Ігор Долотко (Енергетик) та Павло Рибковський (Арсенал). В першому колі "Енергетик" в Білій Церкві програв 2:1. Тоді бурштинці грали в такому складі: Ільющенков, Лазорик, Гребинський, Бочкур, Мельник, Микуш, Жеребцов (Хомин, 67), Міліщук (Срібний, 85), Долотко (Януш, 78), Чернов (Афанасьєв, 89), Семенюк. "Енергетик" на початку другого тайму повів в рахунку. А далі було вилучення голкіпера гостей і два голи від "Арсеналу" у відповідь.
Взагалі, команди тричі між собою зустрічалися. "Енергетик" та "Арсенал" перемогли по одному разу. Ще в одній грі було зафіксовано нічию. Минулого сезону бурштинці вдома переграли суперника з мінімальним рахунком - 1:0. Будемо надіятись, що і завтра "енергетики" повторять такий приємний результат і здобудуть нарешті першу повноцінну перемогу під керівництвом Сергія Пташника в офіційних матчах.

Прогноз: 2:1.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.