- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Закарпаття - Енергетик: післяматчеві коментарі

07 Травня 2011 (12:57)

По завершенню гри в Ужгороді наставники команд поділилися враженнями щодо подій, які відбулися на полі стадіону "Авангард", а також відповіли на запитання журналістів. Богдан Блавацький підтвердив інформацію про появу в команді в близькому майбутньому молодого нападника. Також наставник висловив надію, що вдастся цього сезону уникнути пониження в класі.

Богдан Блавацький (головний тренер "Енергетика"):
- За цей час, що я працюю в команді три тижні неповні, упродовж першої половини тайму діями своїх підопічних задоволений. Окрім того, у ході підготовки до матчу травмувався Лазорик, а вчора підвернув гомілкостоп Мостовий. Навіть, можемо увійти в історію – в кінці матча грали чотири лівоногих оборонці. Чотири ігри до цього матчу ми не пропускали, зуміли налагодити контроль над м’ячем, граємо в два дотики. Нині на нас чекає п’ять складних ігор, прагнемо виконати завдання не грати перехідну гру.
- В минулому поєдинку ви були задоволені діями Романа Барчука, а в цьому матчі?
- Барчук грає тоді, коли йому активно допомагають Чернов з Червінським. В першому таймі на правому фланзі в нас проблем не було, а в другому вийшов Нойок і загострив гру, довелося Чернова змінити через загрозу дискваліфікації, а Барчук отримав невелике ушкодження довелося його змінити. Селекцію в команді я не проводив – гравці ті ж самі.
- Прокоментуйте ситуацію з призначенням пенальті?
- Нічого не буду коментувати допоки не огляну запис. У хлопців питаю – вони стверджують, що нічого не було.
- Які завдання стоять перед командою у сезоні?
- Не грати перехідну гру за збереження прописки у першій лізі. Якщо буду працювати в Бурштині і далі, бо я ще контракт не підписав, то в наступному сезоні ціль буде інша – стати міцним середнячком першої ліги.
- Після свого приходу в Бурштин ви говорили, що лінія нападу потребує підсилення. Чи є у вас на замітці нападники?
- Прізвища не буду називати. Але однозначно в команді з’явиться молодий нападник, який колись грав під моєю орудою в Польщі.

Олександр Севідов (головний тренер "Закарпаття"):
- Якщо дозволите, то сьогодні зірвав голос, то ж багато говорити не буду. Працюватимемо за принципом – краще тимчасова невдача, ніж тимчасовий фарт. Найбільше мене турбує якість гри, яку демонструють підопічні. Те що нам буде непросто з будь-яким суперником – це зрозуміло, але тим не менш, хлопці стараються. Не все виходить – нам слід бути більш динамічними, більш агресивними, як не парадоксально футболісти досі не набрали оптимальну фізичну форму. Хлопці на жилах зберегли мінімальну перемогу. Що зробити – нині для нас результат важливіший ніж якість гри. Докладемо максимум зусиль, щоб глядачі повернулися на стадіон "Авангарду".
- 18 ударів по воротам і лише один гол. Чому храмає реалізація?
- Добрий мій друг Анатолій Заяєв казав, що навчив би й ведмедя у футбол грати, я поки не такий тренер і таким уже, мабуть, не стану. Була дана установка прибавити в усіх компонентах, а саме стандартах та частіше бити по воротам. Сподіваємося, що скоро кількість перейде в якість.
- Не важко, коли в запасі команди другий воротар немає належного ігрового досвіду, можливо, варто подумати про підсилення?
- Зараз важко знайти вільного хорошого голкіпера. Те, що ми будемо підсилюватися – однозначно, адже перед командою стоять високі завдання. Колись же має недосвідчений гравець набиратися досвіду – всі через це пройшли.
- Щодо підсилення, то вже тримаєте на олівці кандидатури гравців?
- Безумовно, по іншому не можна. Адже найдефіцитніше в нашому житті – це час. Головне, щоб ми не втратили час укомплектуватися футболістами, які необхідні "Закарпаттю".
- Закарпатських футболістів проглядаєте?
- Так, от подивимося в понеділок на фінал Кубка області, нещодавно їздив на гру чемпіонату "Поляна" - "Мукачево". Поки в цих командах ведуть гравці з досвідом, а нам потрібна молодь – майбутнє закарпатського футболу.
- Сьогодні в лавах команда не було Бабенка, Целиха, Штурко, Лисицина, вони ще колись вийдуть на поле у формі "Закарпаття"?
- Шляхи Господні несповідимі. Нині вони займаються окремо від команди, чомусь вони вибрали метод партизанського руху. Ніхто з них навіть не виясняв причини їх відсторонення від колективу, напевно, самі все розуміють, тому й уникають зустрічі.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.