- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Чемпіонат області: анонс туру

07 Травня 2011 (17:21)

По традиції, в неділю пройдуть матчі чергового туру обласного чемпіонату. Саме після ігор 7 туру більшість команд першої ліги розпочнуть боротьбу і за обласний кубок. Та це вже буде пізніше. А завтра на нас очікує цікаве протистояння в Тлумачі, де зійдуться між собою перша та друга команди поточного чемпіонату.

Перша ліга
7 тур. 8 травня (неділя). 14:00, 16:00

"Придністров'я" - "Тепловик"
Тлумач, стадіон "Колос"
Арбітр: Лаврів О.
Безперечно, саме цей матч заслуговує на звання центрального в турі."Придністров'я" в новому сезоні виступає напрочуд вдало. Якщо б не було поразки від "Ніки-Динамо", то старт чемпіонату можна було називати ідеальним для команди із Тлумача. На рідному "Колосі" "Придністров'я" ще не пропустило жодного голу, здобувши максимальну кількість очок. Важливість поєдинку підтверджує і те, що обслуговуватиме його дуже кваліфікована бригада арбітрів на чолі із Олексієм Лаврівим, якому допомагатимуть Дебенко та Куш. Інспектуватиме їхні дії Євген Геренда. В 1 турі тлумацька команда вже обігрувала в себе вдома чемпіона - коломийські "Карпати". Чи вдастся переграти й срібного призера, дізнаємось завтра.
Прогноз sport.if.ua: 1:1

"Яспіль" (Ясенів Пільний) - "Нафтовик" (Долина)
Ясенів Пільний, стадіон "Парк Арена"
Арбітр: Луцан В.
В трьох домашніх матчах цього сезону "Яспіль" набрав 7 очок. Команда із Городенківщини досить регулярно здобуває залікові пункти як вдома, так і на виїзді. Щодо "Нафтовика", то підопічні Степана Штеня не відзначаються стабільністю. Важливим для обох команд буде реалізація власних моментів, яких, думаю, буде достатньо в цій грі.
Прогноз sport.if.ua:  1:0.

ФК "Снятин-Євромодуль" - "Прут" (Делятин)
Снятин, стадіон "Колос"
Арбітр: Семанюк Т.
Шість поразок поспіль зазнали делятинці в чемпіонаті. П'ять матчів завершувалися для "Пруту" із рахунком 0:1. Складно буде саме в Снятині перервати таку програшну серію. Місцевий "Євромодуль" відзначається впевненою та надійною грою в обороні власних воріт.  В останніх двох матчах снятинці не пропускали.
Прогноз sport.if.ua: 1:0

"Пробій" (Городенка) - "ГалВапно" (Галич)
Серафинці, стадіон "Колос"
Арбітр: Заровецький В.
В попередньому турі обидві команди здобули несподівані перемоги. Городенківці після серії невдалих матчів обіграли на виїзді долинський "Нафтовик". А галичани сенсаційно на власному стадіоні переграли коломийські "Карпати".
Прогноз sport.if.ua:  0:0

"Бескид" (Надвірна) - ФК "Гвіздець"
Надвірна, стадіон "Нафтовик"
Арбітр: Лууцький В.
В турнірній таблиці команди розділяє лише три очки. Та вже в цій грі ФК "Гвіздець" може ліквідувати таке відставання. Саме гості, думаю, мають кращі шанси на успіх в цьому матчі.
Прогноз sport.if.ua: 0:2

"Сокіл" (Угринів) - "Кроно-Карпати" (Брошнів)
Арбітр: Дем'янчук Т.
Абсолютний аутсайдер чемпіонату проти новачка, який впевнено розмістився в середині турнірної таблиці. "Соколята" в двох домашніх матчах забили лише один гол, не здобувши жодного очка при цьому. Дуже сильно сумніваюсь, що угринівцям вдастся не програти в цій грі із добре збалансованою брошнівською командою.
Прогноз sport.if.ua:  0:3.

"Прикарпаття-2" (Івано-Франківськ) - "Газовик" (Богородчани)
Івано-Франківськ, стадіон "Рух" (запасне поле)
Арбітр: Нізола А.
Богородчанці в поточному сезоні ще не здобули жодної перемоги на чужому полі. При цьому "Газовик" не забивав в ворота суперника взагалі. Хоча, дублери "Прикарпаття" вдома грають не краще: дві поразки та різниця м'ячів "мінус п'ять".
Прогноз sport.if.ua: 1:2. 

Матч "Карпати" (Коломия) - "Ніка-Динамо", який мав відбутися 11 травня, перенесено та буде зіграно пізніше.

Роман Трайтурак, sport.if.ua

 
Коментарі
8. 5 .2011 (23:01) Роман
Результати всіх матчів додано на сайт, турнірні таблиці оновлено. В чемпіонаті боротьба загострюється після поразки Тепловика в Тлумачі.

8. 5 .2011 (23:09) Гість
Даєш турнірку юнаків!)

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.