- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпаття - Чорноморець: післяматчеві коментарі

08 Травня 2011 (10:28)

По завершенню гри наставники команд відповідали на запитання журналістів. Роман Григорчук, який родом із Івано-Франківщини, привітав жителів міста зі святом. "Прикарпаття" на прес-конференції представляв Ігор Дирів, який виконує обов'язки тренера команди по причині завершення терміну дії тренерської ліцензії в Миколи Пристая.

Ігор Дирів (тренер "Прикарпаття")
- Соромно дивитися в очі... Як не пішла у нас гра з 2010 року, так і не можемо її знайти до цих пір. Запросили людей, але, бачите, нічого у нас не виходить. Без ентузіазму, без боротьби ... Просто важко і дуже неприємно. Залишилося чотири гри, будемо в них боротися.

Роман Григорчук (тренер "Чорноморця")
- Вітаю івано-франківців з днем міста, який і для мене є рідним. А що стосується гри, то прошу задавати питання, які вас цікавлять.
- У "Чорноморця" була не дуже вдала серія з трьох матчів. У чому її причина?
- Це ви ще м'яко сказали. Причин кілька. Ми їх не афішуємо, але можна назвати одну об'єктивну. На нас навалилися травми, і ми вже місяць граємо без 4-5 футболістів, на яких могли розраховувати в основному складі. Сподівалися пройти це період без очкових втрат, але не вийшло. Це не єдина причина, їх декілька. Решта є "внутрішньою кухнею" команди, і ми про них намагаємося не поширюватися.
- Перед матчами ви буваєте з командою в різних куточках Одеси. У вас вже склалося враження про це місто?
- Одеса - дуже цікавий і красиве місто. Є на що подивитися, і ми використовуємо таку можливість. Ігри починаються о сьомій годині вечора. На базі весь час знаходитися важко, і в першій половині дня ми здійснюємо прогулянку-екскурсію. Це завжди цікаво. Такий підхід практикується не тільки тому, що це Одеса. В Івано-Франківську теж є прекрасні місця, і в одному з них ми побували сьогодні.

Джерело
 
Коментарі
8. 5 .2011 (12:47) Demian
По-перше: Григорчук родом з Коломийсьго району. Це по-перше. А по-друге, шо Енергетик, що Прикарпаття тупо злили свої матчі Савйці і Григорчуку, щоб тих не повиганяли з Одеси. Тепер ми побачимо в Південній Пальмірі багато вихідців з Прикарпаття, як то Ковальчука і Соколенка. Але впринципі нічо поганого тут немає. З одного боку. А з іншого Франківські спеціалісти від футболу показали, що їм своя шкура дорожча за престиж прикарпатського футболу. Почитайте, що пишуть одесити на форумах...
8. 5 .2011 (13:15) Одесит
Цікаво, а що ми такого пишемо? :) Ваша теорія має право на життя, але сумніваюсь. По-перше, Григорчук і Савка міцно сидять на своїх посадах, мають повну довіру вболівальників та керівництва клубу. Тому, не думаю, що вони так вже перестраховувались. По-друге... При всій повазі, Чорноморець й Прикарпаття вирішують протилежні завдання. Тому, у розгромних рахунках нічого дивного немає. Особливо, з огляду на те, як розвивався матч (мінімальний рахунок після першого тайму та швидкий гол у другому).

8. 5 .2011 (13:39) Гість
Продали гру?? А хто купив? Тоді Прикарпаття - команда мілліонерів. Стілки ігор продали, що вже гроші нікуди дівати. І навіщо Одесі купувати те, що можно легко взяти задарма?

8. 5 .2011 (13:50) Гість
Залишилося чотири гри, будемо в них боротися. щось я сумніваюсь......

8. 5 .2011 (13:52) Гість
15.05.2011 Кримтеплиця - Прикарпаття 21.05.2011 Фенікс-Іллічовець - Прикарпаття 0.05.2011 Прикарпаття - Арсенал 04.06.2011 Титан - Прикарпаття 11.06.2011 Прикарпаття - ФК Львів з феніксом будете боротись))

8. 5 .2011 (17:07) Гість
Гість, 08 Травня 2011, 13:39 Не продали, а злили. Це різні речі. Я на матчі не був, але результати ігор Енергетика і Прикарпаття говорять про то, що шось тут не так. Результати останніх трьох ігор Одеси: 1-1,0-2,0-3. І тут 5-1. При тому, що Прикарпаття останні три домашні матчі програвало 0-1. Шось тут не так. Енергетик програв Чорноморцю в першому весняному турі 0-4. Якщо маєте бажання подивіться на результати одеситів в зимових товариських матчах. А то шо без Григорчука такі футболісти, як Соколенко і Ковальчук ніколи не опинилися би в Одесі - це факт.
8. 5 .2011 (20:39) Гість
та треба було хоча б на матч прийти) І не порівнюй товарняки з офіційними матчами. То різні речі. Керуючись твоєю логікою, Ямайка напевно Аргентині також злила, коли 0:5 попала)))

8. 5 .2011 (17:12) Demian
Одесит, 08 Травня 2011, 13:15 Почитайте... Думаю, якщо б Чорноморець вчора не виграв, то речей дуету в одесі вже б не було. А для впевненості був потрібен саме розгром. Плюс Одесі потрібна хороша різниця, бо в кінці вссяке може бути. До речі останні три матчі Чорноморець програв, як раз з різнецею 1-6. Інформація для роздумів.Це до того, чого Ковалюк пенальті не забив...
8. 5 .2011 (20:41) Гість
А ти хоч то пенальті Ковалюка бачив? Чи тобі не треба, ти й так все знаєш хто кому і за скільки зливав)

9. 5 .2011 (11:45) Гість
Гість, 08 Травня 2011, 20:41 Незабитий пенальті - це незабитий пенальті...

9. 5 .2011 (18:06) Demian
2 Гість, 09 Травня 2011, 11:45 Здається коменти зайві... В компенсований час франківці мали нагоду скоротити відставання у рахунку – один з героїв матчу Бобко поблизу власних воріт сфолив на Кругляку. Здалося, що спершу пенальті хотів виконувати Згура. Однак ініціативу виявив капітан «Прикарпаття» Володимир Ковалюк. Та його доволі простий удар розгадав Паст і відбив м’яч. Володимир Горощак, спеціально для UA-Футбол
9. 5 .2011 (22:27) Гість
Чому простий? Удар був непоганий. Просто воротар кут вгадав.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.