- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Першість області: огляд туру

09 Травня 2011 (10:40)

В третьому турі першості області серед команд другої ліги зафіксовано по дві перемоги гостей та господарів поля, а ще одна гра завершилася внічию. В Тисмениці п'ядицький "Колос" здбув другу поспіль перемогу, впевнено перегравши місцевий "Хутровик". Ще один представник Коломийщини, отинійська "Славія" з Болехова зуміла вивезти один заліковий пункт, зігравши внічию із "Карпатами". Також соїх суперників перемогли ФК "Сваричів", "Гуцульщина" та НСК "Микитинці".

Продовжує неприємно вражати своїх вболівальників одна з найтитулованіших команд області - ФК "Калуш". Калушани в звітному турі зазнали розгромної поразки від новачка турніру НСК "Микитинці" - 1:5. Косівська "Гуцульщина" здобула непросту виїзну перемогу в матчі проти ФК "Дністер-Рітас" із Побережжя. Косівчани практично протягом всієї гри діяли активно, постійно створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника. Але чудова гра голкіпера Побережжя, нефарт та брак індивідуальної техніки гостей, в окремих епізодах, призвів до того, що "Гуцульщина" виграла лише з перевагою в один м'яч. Свого суперника прогнозовано легко рогромив ФК "Сваричів". А от матч юнацьких команд не відбувся через запізнення гостей на гру. Юнакам із Обертина зараховано технічну поразку.

Друга ліга. 3 тур. 8 травня
"Хутровик" (Тисмениця) - "Колос" (П'ядики) - 0:2, 2:6
"Дністер-Рітас" (Побережжя) - "Гуцульщина" (Косів) - 1:2, 1:2
НСК"Микитинці" - ФК "Калуш" - 5:1, 1:3
"Карпати" (Болехів) – "Славія" (Отинія) - 1:1, 4:0
ФК "Сваричів" - ФК "Обертин" - 6:0, +:-.
ФК "Карпати" (Кути) – вихідний

 
Коментарі
12. 5 .2011 (08:22) Гість
Цього сезону склад учасників набагато слабший

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.