- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Чемпіонат області: лідер програє в Тлумачі

09 Травня 2011 (11:20)

Центральний матч 7 туру чемпіонату області відбувався в Тлумачі. Тут місцеве "Придністров'я" приймало іванофранківський "Тепловик". По суті, зустрічалися лідер змагань та його найближчий переслідувач. Матч видався цікавим та багатим на голи. Хоч господарі поля й пропустили у власні ворота перші в цьому сезоні голи на рідному стадіоні, це не мало б особливо засмучувати вболівальників команди. Так як "Придністров'я" зуміло перемогти суперника та наблизитися до нього в турнірній таблиці.

Перша ліга
"Придністров'я" ще в першій половині гри зуміло тричі відзначитися у воротах суперника забитими голами. Така перевага дещо заспокоїла господарів поля. І по перерві гості із обласного центру відквитали два м'ячі. Та на більше підопічних Миколи Василькова не вистачило. "Тепловик" втрачає перші очки в сезоні. А тлумацька команда практично впритул наближається до лідера, відстаючи тепер лише на два пункти.

Третій матч поспіль ФК "Снятин-Євромодуль" залишає сухими власні ворота. Цього разу снятинці впевнено обіграли аутсайдера чемпіонату делятинський "Прут". Своїх суперників переграли й обидва представники Городенківщини в обласному чемпіонаті. "Пробій", завдяки дублю Корнути, вдома переміг галицьке "ГалВапно". А "Яспіль", також на рідному стадіоні, забивши два м'ячі по перерві, виявився сильнішим за долинський "Нафтовик". Продовжує постачати очками своїх суперників угринівський "Сокіл". Цього разу підопічні С.Рибака покращили турнірне становище брошнівських "Кроно-Карпат", програвши їм в домашній грі. Виїзні перемоги здобули ФК "Гвіздець" та богородчаниський "Газовик". Гвіздецька команда з мінімальним рахунком в Надвірній обіграла місцевий "Бескид", а богородчанці в Івано-Франківську переграли дублерів "Прикарпаття".
Ще один матч туру "Карпати" (Коломия) - "Ніка-Динамо" (Івано-Франківськ), який мав відбутися 11 травня, перенесено на 16 червня.

7 тур. 8 травня
"Придністров'я" (Тлумач) - "Тепловик" (Івано-Франківськ) - 3:2, 0:2
"Прикарпаття-2" (Івано-Франківськ) - "Газовик" (Богородчани) - 0:2, 1:0
"Сокіл" (Угринів) - "Кроно-Карпати" (Брошнів) - 1:4, 0:7
ФК "Снятин-Євромодуль" - "Прут" (Делятин) - 3:0, 2:0
"Бескид" (Надвірна) - ФК "Гвіздець" - 0:1, 0:0
"Яспіль" (Ясенів Пільний) - "Нафтовик" (Долина) - 2:0, 3:0
"Пробій" (Городенка) - "ГалВапно" (Галич) - 2:1, 2:1

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.