- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Кубок області: анонс 1/16 фіналу

11 Травня 2011 (20:27)

Завтра стартує Кубок Івано-Франківської області з футболу. Згідно із Регламентом турніру в 1/16 фіналу (попередній етап) суперники зіграють один матч, за підсумками якого й знатимемо учасників 1/8 фіналу. Хоча, вже зараз з впевненістю можна називати ряд команд, які пройшли до наступної стадії змагань. Дуже прикро, що без боротьби на футбольном полі припинив участь в турнірі 14-разовий володар Кубку - ФК "Калуш".

Жеребкування, яке відбулося минулого тижня, визначило пари суперників, що розіграють між собою путівки до наступного раунду змагань:
"Гуцульщина" (Косів) – ФК "Снятин-Євромодуль" (Снятин)
"Кроно-Карпати" (Брошнів-Осада) – "Ніка-Динамо" (Івано-Франківськ)
"Колос" (П’ядики) – "Гал-Вапно" (Галич)
"Прут" (Делятин) – "Пробій" (Городенка)
ФК "Обертин" – "Газовик" (Богородчани)
"Карпати" (Кути) – "Сокіл" (Угринів)
"Хутровик" (Тисмениця) – "Придністров’я" (Тлумач)
"Карпати" (Болехів) – "Карпати" (Коломия)
ФК "Гвіздець" – НСК "Микитинці"
Ще п'ять команд вже вийшли до 1/8 фіналу: "Тепловик" - як минулорічний фіналіст турніру, а "Яспіль" (Ясенів Пільний), "Бескид" (надвірна), ФК "Сваричів", "Славія" (Отинія) - за жеребкуванням. Жаль, звичайно, що в обласному чемпіонаті та першості не достатня кількість команд, щоб перший етап Кубку задіяв до боротьби всіх учасників. Цього року на обласному рівні стартувало 27 команд, а бажано, щоб це число складало 32 колективи. Хотілось би й кращі команди районних чемпіонатів побачити в боротьбі за  Кубок регіону. Та все це лише бажання. А насправді маємо те, що маємо...

До речі, "Дністер-Рітас" із Побережжя та "Нафтовик" (Долина) через відмову від участі в турнірі своїх суперників ("Прикарпаття-2" та ФК "Калуш" відповідно) також вже вийшли до 1/8 фіналу. Так що завтра буде зіграно лише дев'ять поєдинків. В ряді матчів можна легко виділити фаворита. Наприклад, дуже складно повірити, що коломийські "Карпати" можуть програти в Болехові чи "Придністров'я" в Тисмениці. При всій повазі до "Хутровика" та "Карпат" (Болехів) не вірю в їхній успіх.
Напруженою та непередбачуваною обіцяють бути гра в Косові ("Гуцульщина" - "Снятин-Євромодуль"), та Брошневі, куди приїде молода франківська команда "Ніка-Динамо". В парі "Колос" - "ГалВапно" більше віриться в успіх господарів поля, які досить успішно грають в кубковому турнірі. Також в матчі проти НСК "Микитинці" віддаю перевагу ще одному представнику Коломийщини - ФК "Гвіздець".
А от в грі "Прут" - "Пробій" на жодну із команд ніколи б не ризикнув поставити. В кубковому протистоянні катастрофічна ситуація делятинців в чемпіонаті не має жодного значення. Якщо чесно, зовсім не здивуюся саме перемозі номінальних господарів поля. Ще один аутсайдер чемпіонату угринівський "Сокіл" гостюватиме в Кутах. "Карпати" цього року зіграли лише один матч. В 2 турі першості кутська команда була розгромлена в П'ядиках. Богородчанський "Газовик" намагатиметься пройти до наступної стадії змагань, обігравши на виїзді ФК "Обертин".
Ось такі команди завтра змагатимуться між собою на першому етапі обласного Кубку. Надіємось, що матчі пройдуть в безкомпромісній та цікавій боротьбі, а до 1/8 фіналу вийдуть дійсно кращі команди. Імена кращих ми й дізнаємось завтра...

Роман Трайтурак, sport.if.ua

 
Коментарі
12. 5 .2011 (16:36) Demian
Калуш і Прикарпаття-2 яскраво показали, що на жаль справжня ціна кубка області зараз на рівні плінтуса. Особливо дивує позиція Калуша - вони ж вдома мали грати.
12. 5 .2011 (17:10) Роман
Хоч і вдома, але серед тижня.

12. 5 .2011 (17:33) Demian
Роман І що - уроки в школі?
12. 5 .2011 (19:38) Роман
Та причини можуть бути різні. Все таки, команда аматорська і футболом собі на життя вони не заробляють.

12. 5 .2011 (19:56) Гість
Причина в тому, що кубок нічого не дає! навіть якщо команда вдома грає, всерівно великі розходи! А ці команди кубок точно не виграють, тому і не боряться!
13. 5 .2011 (08:01) Бога
Так вони і чемпіонат також не виграють,для чого себе мучити?

13. 5 .2011 (10:35) фанат
Так що по твоєму в чемпіонаті нехай грають Тепловик, Тлумач і Коломия ,решті команд і так нічого не світить

13. 5 .2011 (10:38) Гість
Треба було допустити до ігор володарів районних кубків.

13. 5 .2011 (11:05) Demian
Ну, я тоже так думаю, що кращим командам з району участь в кубку була б цікава, як виклик. І вболівальникам з сіл побачити в себе напівпрфесійні команди теж було б цікаво. Футболісти з районних команд тягнулися мали б можливість порівняти свою майстерність з обласними командами. І ше не факт, що перевага була б в усіх матчах на стороні вищих за класом клубів ( якщо ї можна так назвати:).
13. 5 .2011 (11:10) Гість
А коли б ще вигравали троха,то може місцева влада і( бізнесмени також)подумали чим їх населений пункт гірший за інших і дивись знайшли б кошти на участь на обласному рівні.

13. 5 .2011 (13:11) Гість
Чемпіонат - це одне! А от кубок - це зовсім інше. Це додаткові витрати, які мало кому потрібні.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.