- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Енергетик - Дністер: пан або пропав

13 Травня 2011 (23:24)

Не так давно "Енергетик" гостював в Кіровограді, де зустрічався із місцевою "Зіркою". Тоді, по суті, команда Богдана Блавацького, розраховуючи зіграти від оборони, здобула важливий заліковий пункт в турнірну таблицю. Завтра на бурштинців очікує ще одне протистояння із безпосереднім конкурентом в боротьбі за виживання - із овідіопольським "Дністром". Та от в цій грі потрібно лише перемагати.

"Енергетик" - "Дністер"
14 травня, 16:30
Бурштин, стадіон "Енергетик".
Арбітр: Кутаков А.О (Бровари)
Асистенти: Александренко А.А., Касанов П.П. (обидва - Вінниця)
4-й арбітр: Лаврів О.І. (Івано-Франківськ)
Інспектор ФФУ: Зень Р.Є (Львів)

Відеотрансляція матчу - тут.

Банальне "матч за шість очок"  - надто обмежена характеристика для завтрашнього протистояння в Бурштині, яке відкриває програму 30-го туру чемпіонату України серед колективів першої ліги.. Успіх чи невдача в цьому матчі має на багато більше значення. У випадку перемоги кожна із команд значно підвищує власні шанси в боротьбі за виживання. Звичайно, що нічия більше "на руку" гостям, які мають трохи більше очок в активі. Та й підопічні Андрія Пархоменка ще не гарантували собі прописку в першій лізі на наступний сезон.
Овідіопольці випереджають нашу команду в турнірній таблиці на два очки. В весняній частині чемпіонату команда із Одещини ще жодного разу не програла: три перемоги при шести нічиїх. При цьому у всіх гостьових поєдинках "Дністер" покидав поле, здобувши одне залікове очко. А от статистика очних протистоянь суперників на стороні "Енергетика". В трьох матчах, зіграних в Бурштині, господарі поля здобули дві перемоги, одна гра завершилась миром. В першому колі "Дністер" (завдяки дублю Антона Хромих) здобув перемогу над "Енергетиком".
У випадку перемоги "Енергетик" обійде свого суперника в турнірній таблиці та з більшою впевненістю готуватиметься до наступної гри, яку проведе також в рідних стінах (проти "Кримтеплиці").  В попередніх матчах бурштинці довели, що непогано вміють діяти при захисті власних воріт. Зміни в побудові гри, які відбулися з приходом Богдана Блавацького, почали давати результат. Команда стала набирати такі важливі і такі необхідні очки. Звичайно, в сучасному футболі атакувальний футбол вважається більш прогресивним. Але "Енергетик" (як і інші команди такого рівня), через брак кваліфікованих виконавців групи атаки, просто зобов'язаний діяти другим номером, очікуючи на помилку суперника. Та в матчі із "Дністром" доведеться вже бурштинцям більше атакувати. Важливе значення матиме виконання стандартів, особливо кутових.

Прогноз sport.if.ua: 2:1.

 
Коментарі
14. 5 .2011 (12:17) Гість
вперед венегретик
15. 5 .2011 (17:59) Гість
УРОДИ, ЖАБА давить,що Франик вилетів??

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.