- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

10 новачків бурштинського "Енергетика"

15 Березня 2010 (09:42)
У зимове міжсезоння бурштинський "Енергетик" зберіг кістяк свого складу. Відзначимо лише повернення у ФК "Львів" одного з ключових футболістів бурштинців Андрія Даньківа, а також перехід в кіровоградську "Зірку" Андрія Бурдіяна і Михайла Денисова, що не зіграли в першому колі і в половині матчів "Енергетика". 

Поповнилася команда Миколи Пристая відразу десятьма (!) новими виконавцями, проте мало хто з них має в своєму активі хоч якийсь досвід виступів на рівні хоч би першої ліги. Зі всіх новачків виділяється хіба що 25-річний захисник Ігор Гребінський, який впродовж п'яти років був стабільним гравцем основи "Прикарпаття". Два роки тому Гребінський у складі студентської збірної України став переможцем Всесвітньої Універсіади. 

Крім того, заявку "Енергетика" в міжсезонні поповнили: Юрій Козлюк (вихованець рівненського "Вересу"; нинішній сезон починав у ФК "Полтава"; у 2004 роки провів 2 матчі у вищій лізі у складі полтавської "Ворскли"; у першій лізі раніше ніколи не виступав), Максим Прокопович (вихованець київського РВФУК; нинішній сезон починав в аматорському ФК "Лужани"; у першій лізі раніше ніколи не виступав), Олександр Семенюк (вихованець чернівецької "Буковини" і донецького "Шахтаря"; осінню частину сезону провів в "Буковині"; у першій лізі раніше ніколи не виступав), Сергій Рева (вихованець вінницької "Ниви"; у 2007 році провів 2 матчі у складі збірної України U19; у 2008 році виступав за молдавський "Тирасполь" ФК, у тому числі в Кубку Інтертото; весняну частину минулого сезону провів в хмельницькому "Динамо"; у першій лізі раніше ніколи не виступав), вихованець львівських "Карпат" Василь Василів (виступав лише за дубль "Карпат" і "Карпати-2", Сергій Клюшніченко (вихованець маріупольського "Іллічівця", виступав лише на аматорському рівні за "Сокіл" Бережани), Віталій Буняк (вихованець бережанського "Інтер-гола"; у 2008 році провів 3 матчі в першій лізі у складі чернігівської "Десни"), Мирослав Липко (вихованець івано-франківського футболу, виступав лише на рівні ДЮСШ), а також воротар Василь Шпук (вихованець івано-франківського "спартака"; у сезоні 2007/2008 був основним голкіпером дубля охтирського "Нафтовика", що виступав тоді у вищій лізі; у першій лізі раніше ніколи не виступав). 

 
 

Весняну частину першості України серед команд першої ліги "Енергетик" розпочне в Алчевську. В понеділок, 15 березня, місцева "Сталь" на однойменному стадіоні прийматиме бурштинську команду в матчі 17-го туру. Початок мату о 15:00.

Баланс зустрічей: 4 матчі (все - в рамках першої ліги); 2 перемоги, 1 нічия, 1 поразка; різниця м'ячів 7:4 
На полі "Сталі": 2 матчі; 1 перемога, 1 поразка; різниця м'ячів 3:2 
На полі "Енергетика": 2 матчі; 1 перемога, 1 нічия; різниця м'ячів 4:2 
Кращий бомбардир протистояння – Олександр Акименко ("Сталь"), на рахунку якого два м'ячі у ворота "Енергетика".
 

За інформацією офіційного сайту ФК "Сталь".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.