- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прев'ю до матчів "Енергетика" і "Прикарпаття"

15 Березня 2010 (11:38)
Після паузи, яка тривала чотири з половиною місяці, знову поновлюється чемпіонат України серед команд першої ліги. Весняну частину сезону 11 березня відкрили "Динамо-2" і "Кримтеплиця", які зіграли внічию 1:1 у рамках перенесеного матчу 3 туру.

Частина 17-го туру була зіграна минулого року. У неділю, 14 березня, відбулися лише два поєдинки. "Дністер" із "Зіркою" розписали нульову мирову, а "Геліос" у Харкові переграв "Ниву" - 2:0. Центральний матч ФК "Львів" - ПФК "Севастополь" скасовано з-за поганих погодних умов і поганий стан газону.

У понеділок, 15 березня, відбудуться ще чотири матчі 17-го туру, а також перенсена гра 25-го туру "Динамо-2" - "Десна". На старт першості виходять дві прикарпатські команди - бурштинський "Енергетик" та івано-франківське "Прикарпаття". Обидва зіграють сьогодні на виїзді: "енергетики" в Алчевську (поч. о 15:00), а "зелено-жовті" в Охтирці (18:00).

 
 

"СТАЛЬ" - "ЕНЕРГЕТИК" 
4 матчі: +2 = 1-1, м'ячі - 7:4 (в Алчевську - 2: +1 = 1-0, 3:1)

"Сталевари" завершили першу частину серією з трьох переможних матчів ( "Десна", "Нива" і "Севастополь"). Статистика "Енергетика" набагато гірша. Особливо це стосується перемог в гостях, де команда з Бурштина не виграє ось вже сім матчів поспіль. Останній раз "Енергетик" вигравав на виїзді в Києві у "Динамо-2" ще у вересні.

Таким чином, алчевці в цьому матчі виглядають явними фаворитами. Під час зимової паузи команду очолив досвідчений тренер Анатолій Волобуєв, а склад підсилили повернувся з "Бананца" Дмитро Назаренко і бразилець Алан, який виступав раніше за "Арсенал".

"Енергетику" ж через проблеми з фінансуванням поповнити склад досвідченими виконавцями не вдалося. Швидше за все, команда, як і в минулому сезоні, боротиметься за прописку в першій лізі.

"НАФТОВИК-УКРНАФТА" - "ПРИКАРПАТТЯ"
18 матчів: +9 = 7-2, м'ячі - 30:16 (в Охтирці - 9: 6 = 3-0, 20:7)

"Прикарпаття" програло п'ять попередніх матчів із загальним рахунком 3:13. В гостях івано-франківці заробили всього одне очко з 18-ти можливих. Разом з "Нивою" та "Харковом" команда є одним з претендентів на виліт в другу лігу. Також ці команди об'єднує хитке фінансове становище. Ситуація у "Нафтовика", безумовно, набагато краща. Стосується це як складу, так і фінансування. Тим не менш, команда проводить цей сезон невиразно і ніяк не може піднятися з середини турнірної таблиці.

За інформацією ua-football.com

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.