- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Андрій Нестерук покинув "Прикарпаття"

28 Серпня 2011 (09:29)
"Прикарпаття", яке ніяк не може знайти свою гру, продовжує вносити зміни до заявкового листа на чемпіонат. Франківський клуб покинув ще один гравець. Слідом за Сіриком, Завершенюком, Кавінським та Боришкевичем з "Прикарпаттям" попрощався і досвідчений нападник Андрій Нестерук. Натомість, в клубі з'явилися ще два новачки - Ярослав Куцяба та Олександр Яремчук.
Андрій Нестерук перейшов із франківського "Тепловика" до "Прикарпаття" в літнє міжсезоння. Досвідчений нападник виходив на заміну в матчі проти стрийської "Скали". Після тієї гри з'явилася інформація, що Нестерук травмований, що й пояснювало його відсутність навіть в командній заявці на наступні матчі. Слухи про повернення нападника до "Тепловика" поширюються вже досить давно. Чи підтвердяться вони, зможемо побачити вже найближчим часом. А на даний момент маємо офіційну інформацію, озвучену Романом Толочком на післяматчевій прес-конференції, - Андрій Нестерук покинув "Прикарпаття".
Поповнилась команда ще двома вихованцями львівського футболу - нападником Олександром Яремчуком та півзахисником Ярославом Куцябою. Останній вже встиг відіграти матч за свою нову команду. Вчора Ярослав досить непогано діяв на позиції опорного півзахисника "Прикарпаття".
 
Коментарі
28. 8 .2011 (14:24) Гість
А чого Боришкевич пішов? класно ж грав, кого ж тепер в центрі ставити? Колю?..
28. 8 .2011 (14:28) Гість
Вчора в центрі нормально відіграв Куцяба.
28. 8 .2011 (14:55) Гість
Це той лисий Куцяба?

28. 8 .2011 (22:26) EGC
Я не зрозумів??? Це хто вважає, що в опорній зоні нормальний гравець?Ви на грі були? Перший гол опорник промахнув по мячу. Надалі до кінця гри ні одного точногопасу!!!А Толочко пхає дальше своїх!!!В старті 5 чоловік. Склалось враження , що всі , хто не попав в дубль поїхали до нас!!! Пане КУШЛИК!!! НЕВЖЕ У ЛЬВОВІ КРАЩІ АМАТОРИ НІЖ У ФРАНКІВСЬКУ???

28. 8 .2011 (22:32) упс
Чому нікого з молодих виконавців немає в команді???Толочко без тренувань заявляє різних Яремчуків.Вони не здатні 20 хвимлин зіграти!!!!У нас в Чемпіонаті області на рівень кращі, але їх немає кому протягувати.Невже Кушлик не може зібрити хлопців з області. Львів має свою команду.
6. 9 .2011 (14:40) Гість
що ти розумієшся у футболі Куцяба взяв1 місце в чемпіонаті України серед дублерів, і став штатним пенальтистом дубля Карпат.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.