- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Микола ПРИСТАЙ: "Нічия з "Сталлю" для нас - успіх"

16 Березня 2010 (12:52)

"СТАЛЬ" Алчевськ - "ЕНЕРГЕТИК" Бурштин - 0:0
Післяматчева прес-конференція

Микола ПРИСТАЙ (головний тренер ФК "Енергетик"): - Сьогодні була перша офіційна гра року для обох команд, і вона вийшла, по суті, весняною. Багато чого вирішували фізичні кондиції, і думаю, що мої хлопці не поступилися, хоча ми на зборах особливо ніде не були. Але, футболісти проявили характер, і вважаю, що зіграти внічию з "Сталлю" для нас - успіх. Я подякував своїм підопічним за гарну самовіддачу. Що стосується змісту гри, в передачах було багато браку, але це зрозуміло - ми практично не тренувалися на хороших полях. Нам є над чим працювати.

 

 

 

 

 

 

- Як ви вважаєте, новачки, які поповнили команду в міжсезоння, добре вписалися в гру?
- Ми доукомплектували у міру можливості, тобто взяли тих гравців, яких могли взяти. Але, я вважаю, що ми непогано підсилили команду, і нові футболісти показують більш якісну гру, ніж футболісти, що діяли на тих самих позиціях в минулому році. До того ж, у них є серйозні передумови для прогресу. Хоча, все одно треба шукати кращих виконавців - будь-який тренер завжди буде намагатися посилити склад і прагнути провести селекцію. Але, на даний момент ми не змогли знайти нічого кращого - будемо сподіватися, що хлопці зіграють. Деякі футболісти, які вийшли на поле у другому таймі і які мають досить серйозний потенціал, на жаль, себе не проявили. Але, справа в тому, що вони ніколи не грали в першій лізі: це футболісти другої ліги, і в якійсь мірі вони не розуміють, що в першій лізі зовсім інший рівень, і тут потрібно повністю віддаватися грі.

- Питання щодо підготовки до першості. Ви готувалися в нашій країні, "Сталь" - у Туреччині. Можливо, що підготовка в Україні має якісь позитивні моменти - наприклад, вашій команді вдалося легше адаптуватися до поля?
- Звичайно, можливо, що якісь позитивні моменти є. Але, якщо взяти останній етап підготовки, то його не можна проводити в тих умовах, в яких проводили його ми. На полях низької якості, де ми тренувалися, просто неможливо награти ігрові зв'язки.

 

 


Анатолій ВОЛОБУЄВ (головний тренер ФК "Сталь"): - Ми очікували, що гра буде важкою, тому що на такому полі легше оборонятися, ніж атакувати. У другому таймі ми виглядали трохи краще, але забити не вийшло. Не можна сказати, що у нас було так вже й багато моментів, але вони були - потрібно забивати. Будемо працювати над цим.

- Здалося, що команді знадобився цілий тайм для того, щоб пристосуватися до поля ...
- Так, на таких полях ми, по суті, не тренувалися. І в Туреччині, і в Криму поля були, звичайно, краще.

- Чому не грав Назаренко?
- Буквально за кілька днів до матчу Назаренко зламав палець, тому сьогодні його не було. Ми не стали ризикувати здоров'ям футболіста, хоча, звичайно, можна було надіти спеціальну рукавичку або придумати ще що-небудь. Днів через десять він приступить до тренувань.

За інформацією сайту ФК "Сталь", www.fcstal.lg.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.